NOVOMATIC przedstawia zwycięską technologię dla rynku USA na G2E

Obszerna oferta produktów NOVOMATIC obejmująca zupełnie nowe gry i miksy do gier, serię zaawansowanych obudów do gier, progresywne jackpoty, elektroniczne gry stołowe, zakłady bukmacherskie i rozwiązania systemowe oraz gry online będą dostępne w USA i na rynkach otaczających na stoisku nr. 1259 na G2E 2018 w Las Vegas.

Przedstawiciele native i komercyjni operatorzy gier będą mogli zapoznać się z szerokim pakietem produktów i zrozumieć, w jaki sposób nagradzana technologia NOVOMATIC może pomóc w zwiększeniu ich działania na rynku.

NOVOSTAR® V.I.P. 3.50 – obudowa z Python Chair zapewnia kolejny poziom wygody dla  gracza i zaprezentuje nowy tytuł własności intelektualnej dla rynków kasyn – MacGyver ™. W oparciu o kultowy program telewizyjny z lat 80., gracze dołączają do Richarda Dean Andersona i główną obsadę w ekscytującej grze przygodowej. Wraca także po raz kolejny na G2E tytuł From Dusk Till Dawn ™ – oba te tytuły gier będą również prezentowane w kompaktowym stylu w V.I.P. Szafka Lounge ™ 2.32.

Na czele będą urządzenia z dwoma ekranami PANTHERA ™ 2.27 oraz PANTHERA ™ Curve 1.43 oraz V.I.P. System Lounge ™ Curve 1.43 z zakrzywionymi ekranami 4K. Różne serje obudów do wszystkich rozmiarów lokacji zaprezentuje wybór nowych pojedynczych gier – w tym Dragon Hits ™, Nagrodę Nilu ™, Prized Panda ™, Princesses of War ™, Riches Ahoy! ™ i Great American Wilds ™ – ze studia NOVOMATIC Americas Mount Prospect i Winfinity Games oraz studia 707 Games w Austrii.

The Enchanted Fortunes Linked Jackpot ™ pokaże progresywne tematy z serii Fortunes, nowe gry bingo Otium zostaną tam również zaprezentowane, a wiodące miksty z wieloma grami zostaną przedstawione wraz z nowymi mieszankami dla rynków VGT w Illinois i Pensylwanii oraz nowo zaprojektowanym multigrami na rejon Ameryki Łacińskiej.

Gry elektroniczne stołowe (ETG) oparte na znanej na całym świecie platformie NOVO LINE Novo Unity ™ II zyskują coraz większy zasięg w USA, a na G2E przedstawione zostaną zautomatyzowane gry. Wirtualne i w wersji live popularne gry stołowe zostaną zaprezentowane z dwoma automatycznymi kołami do ruletki i live Tabela Baccarat, aby pokazać wariacje tego potężnego systemu. Dodane do popularnej Cammegh Spread-Bet Roulette, nowye zakłady Black Jack i Baccarat Spread-Bet zadebiutują na tej wystawie, a ważne znaki NOVOMATIC Media Technologies zakończą tegoroczny pokaz z ETG.

Stworzenie szansy rozwoju na dużą skalę w zakładach sportowych okazało się owocne, ponieważ amerykański rynek zakładów sportowych jest już otwarty dla tego biznesu. NOVOMATIC połączył siły ze Sportradar, aby wspólnie opracować innowacyjną linię produktów i usług zakładów sportowych, które zostaną zaprezentowane na specjalnej powierzchni targowego stoiska. Inny wyznaczony obszar wyświetli system zarządzania kasynami marki Octavian myACP.

Treści online gier produkcji Greentube będą dostępne w interaktywnym dziale NOVOMATIC z tytułami takimi jak Almighty Reels ™Realm of Poseidon, Jaguar Moon ™, Steinhaus ™ i Asian Diamonds ™ będącymi jednymi z wielu atrakcji tam zaprezentowanych. Internetowe wersje automatów NOVOMATIC popularnych na rynku stacjonarnym w USA, takie jak From Dusk Till Dawn ™ i seria Tales of Darkness ™, będą zawierały dodatkowo ekscytującą ofertę omni-channel.

Dzieląc stoisko z technologią gier Ainsworth, w większości należącą do NOVOMATIC, portfel będzie obejmował linie produktów klasy III, klasy II, Stanu Waszyngton i Historycznych Wyścigów Konnych. Na wystawie pojawi się wybór nowych samodzielnych i połączonych gier. Przedstawione zostaną nowe tytuły w obudowach A640 i fantastyczna zawartość gier online, zmodernizowana obudowa EVO, która zadebiutuje na rynku w Ameryce Północnej oraz nowe powiązane marki progresywne – w tym zupełnie nowy PAC-MAN ™ Link series.

Rick Meitzler, CEO NOVOMATIC Americas, powiedział:

„Najważniejsze jest doświadczenie z prezentowania rozrywki dla graczy, a dobra zawartość gier i produktów jest królem. Dzięki nowym tytułom, innowacyjnym progresywnym liniom produktowym i elektronicznym rozwiązaniom do gier stołowych będzie to dla nas fantastyczne show. Najbardziej ekscytujący jest fakt, ponieważ przygotowujemy się od dawna do G2E 2018, znacząca liczba tytułów gier i automatów, które mamy w przygotowaniu już na rok 2019. Będzie to również przełomowy rok dla nas na rynku VGT, wraz z planowanym uruchomieniem naszego Octavian myACP system i nowych pakietów gier dla Illinois i Pensylwanii. Zapraszamy do nas na G2E – mamy odpowiednio przygotowany zespół, jestem podekscytowany, mogąc pochwalić się świetnym wyborem produktów. „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *