NOVOMATIC Spain z największą ekspozycją w Madrycie

W dniach 9-10 kwietnia stolica Hiszpanii będzie gospodarzem targów „Feria Internacional del Juego”, stając się centrum branży gier przez kolejne dwa dni. Wystawa, z prawie 40-letnią historią, będzie świętować XXXVII edycję i podobnie jak przy poprzednich eventach odbędzie się w centrum wystawowym IFEMA, w hali nr. 3.

Jak nie mogło być inaczej, NOVOMATIC Spain po raz kolejny będzie obecny na wystawie zajmując największą powierzchnię wystawową: stoisko C4 o powierzchni 1,365 mkw., gdzie uczestnicy będą mogli cieszyć się wszystkimi nowościami od maszyn barowych maszyn AWP i wysoko hazardowych bez ograniczeń dla salonów gier.

W ramach szerokiej oferty marki NOVOMATIC dla salonów gier, główną innowacją będzie nowa edycja Gigastar 2 z dziesięcioma nowymi grami, w tym „Batman vs The Joker”, osadzona w słynnym hollywoodzkim filmie, z innowacyjną matematyką i progresywnymi jackpotami. Będzie też kilka konfiguracji znanego już Lotus MG Roulette Pro, a zawartość Impera Salon w wyrafinowanym V.I.P. cabinet wypoczynkowy połączony z samą ruletką.

W segmencie specjalnych automatów do gier można zobaczyć będzie linie produktów Magic Games i Admiral, które zaskakują nowymi treściami prezentowanymi po raz pierwszy na pokazie w Madrycie. Aby uzupełnić ofertę produktów zręcznościowych, marka GiGames zaprezentuje Chiringuito „top sales”, teraz dostępne również w specjalnej wersji arcade 3/3000.

Przestrzeń przeznaczona na produkty barowe zaprezentuje NOVO LINE Bar III firmy NOVOMATIC w trzech różnych obudowach: Winner, Classic i nowy model, który zaskoczy więcej niż jednego gościa wystawy.

Model Venezia GiGames będzie również wyróżniał się na wystawie oficjalnym wprowadzeniem zestawu do gry Venezia dla szaf Winner i ZIP.

Wreszcie, co ważne, nowa maszyna hybrydowa zostanie oficjalnie wprowadzona na ten rynek i będzie oparta na technologii, której nigdy nie było w automatach do gier na rynku hiszpańskim.

NOVOMATIC Spain z przyjemnością wykorzysta to wydarzenie i zaprasza swoich klientów i przyjaciół na koncert, który zapowiada się naprawdę ekscytująco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *