NOVOMATIC świeci jasno dzięki wyświetlaczowi Diamond w BEGE 2018

Kontynuując ekspansję na Bałkanach, NOVOMATIC prezentuje szeroką ofertę swoich najnowszych produktów na stoiskach od 2.1 do 2.4 na BEGE 2018 w Sofii. Prowadzona przez lokalną spółkę zależną Novo Investment Bulgaria, na czele stanie nowa Diamentowa Ruletka, świecąca jasno podczas premiery na rynku.

Zajmując duży obszar w BEGE – głównym show gier na Bałkany i region Europy Wschodniej – ponownie w tym roku NOVOMATIC będzie reprezentowany przez wiodące marki produktów, oprócz regionalnych marek operacyjnych Flamingo i Millennium.

Diamond Roulette prowadzi linię produktów, prezentując najnowocześniejsze zautomatyzowane rozwiązanie do ruletki, które zapewni szybką ruletkę w różnych terminalach na całym stoisku, w tym V.I.P. LoungeTM 2.32 i jego nowa siostra V.I.P. Krzywa LoungeTM 1.43. Kompaktowe koło ruletki zostało zaprojektowane dla bardzo małych i dużych obiektów – a wszystko pomiędzy – a także w BEGE, gra będzie prezentowana jako część gry multi-game Impera LineTM HD Edition 6.

Wybór nowych i sprawdzonych na rynku produktów będzie dostępny dla odwiedzających z całego regionu. Nowy PANTHERATM 2.27 zostanie zaprezentowany w Bułgarii po raz pierwszy z miksami gier NOVO LINETM Interactive Edition X i NOVO LINETM Interactive Jackpot Edition 1 deluxe. Wersja z pojedynczą szafką, PANTHERATM Curve 1.43, która ma 43-calowy zakrzywiony wyświetlacz 4K, będzie również widoczna na stoisku z wyborem samodzielnych gier z serii Fortune.

Wiodące na rynku szafy powracające na wystawę to IMPERATOR 3.24, NOVOSTAR® II 2.24, GAMINATOR® Scorpion 2.24 i NOVOSTAR® V.I.P. 3.50 z dużą ilością treści. Zupełnie nowe gry będą prezentowane na szafach, takich jak Superia Games Premium Mix 2 z nowymi tytułami, jak Amazing Ladies i Fruit Parade oraz The Legend Gaminator® 1T z wyborem sprawdzonych klasyków i nowych motywów.

Na stoisku pojawią się również automaty Ainsworth – szafka A600TM będzie wyświetlana z grami Mega Choice TreasuresTM, takimi jak Cash Cave i Mustang Money, a także A640TM z wyborem miksów do gier z Multi Win 1, 2 i 3. Dodatkowo, system zarządzania kasynami myACP zostanie zademonstrowany przez firmę Octavian wraz z aktualizacjami i nowymi funkcjami, takimi jak najnowsze narzędzia GDPR.

Roman Czubak, dyrektor sprzedaży NOVOMATIC w Europie Środkowo-Wschodniej, powiedział:

„Cieszymy się, że możemy zaprezentować naszą obecną linię produktów w BEGE 2018 w Sofii, w tym Diamond Roulette, najnowszy dodatek do rodziny zautomatyzowanych kół NOVOMATIC. Czekamy z niecierpliwością na wszystkich odwiedzających nasze stoisko i dając im wgląd w nasze najnowsze produkty na rynek. „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *