NOVOMATIC zapowiada nowe automaty Curve w Juegos Miami

Wracając do wybitnego wydarzenia przeznaczonego szczególnie dla latynoamerykańskiej społeczności graczy, NOVOMATIC zaprezentuje na targach w Juegos Miami dwie zupełnie nowe automaty PANTHERA ™ Curve 1.43 i V.I.P. Lounge ™ Curve 1.43 oraz nowy automat do gry wideo – Oticon OT300.

PANTHERA ™ Curve 1.43

Po wypuszczeniu na rynek w tym roku, PANTHERA ™ Curve 1.43 debiutuje w Juegos Miami. Wyposażony w wciągającą konstrukcję z dwoma 43-calowymi monitorami, otaczającym je oświetleniem LED, nowym interaktywnym TouchDeck ™ i opcjonalną nakładką, ten automat oferuje wyrafinowaną prezentację tytułów NOVOMATIC w rozdzielczości 4K. W Juegos Miami pojawi się nowy tytuł Vampire Fortunes ™, który zawiera tajemniczą grę i 4-poziomowy jackpot, i jest częścią serii Enchanted Fortunes Linked Jackpot ™.

V.I.P Lounge ™ Curve 1.43

Kolejnym nowym urządzeniem uruchomionym w tym roku jest V.I.P. Lounge ™ Curve 1.43, następna generacja niezwykle popularnego V.I.P. Lounge ™ 2.32. Prezentując również wyjątkową zawartość NOVOMATIC w rozdzielczości 4K, obudowa ta łączy w sobie wygodę bardzo wygodne V.I.P. krzesło Skorpiona z najnowocześniejszą grafiką i designem. Wersja 4K w wersji Great American Wilds ™ będzie wyświetlana w Juegos Miami, prezentując odważną funkcję Extra Epic Stax ™ , budząc nią porywające emocje.

Otium OT300

Zyskując udział w rynku od czasu swojej premiery na G2E w zeszłym roku, szczególnie na rynku meksykańskim, automat OT300 zapewnia najwyższą wydajność gry bingo wideo. Dzięki tej wspaniałej grafice i zabawnym animacjom na dwóch ekranach i opcjonalnej nakładce, ten automat jest teraz w pełni kompatybilny z TITO i zapewnia bogatą gamę gier, progresywnych, tajemniczych oraz jackpotów. W Juegos Miami będzie można kupić tytuły skierowane do odbiorców z Ameryki Łacińskiej, w tym Bingo de los Cielos i El Pesero.

Odwiedzający targi w Juegos Miami w tym roku będą mogli zapoznać się z nowymi urządzeniami i grami NOVOMATIC na międzynarodowym rynku kasyn i bingo. Odbywający się w ekskluzywnym hotelu Biltmore w Coral Gables w Miami, od 30 maja do 1 czerwca, NOVOMATIC będzie również sponsorować wyrafinowane spotkanie networkingowe, White Party, zapraszając uczestników wydarzeń aby przyłączyli się do przedstawicieli firm z obu Ameryk i Europy, a także do czołowych zainteresowanych z latynoamerykańskiego sektora gier na odkryty taras sali balowej Alhambra w godzinach 17: 00-20: 00 w czwartek, 31 maja.

Lawrence Levy, wiceprezes ds. Globalnej sprzedaży NOVOMATIC, powiedział:

„Juegos Miami to wyjątkowe wydarzenie networkingowe, które pozwala kierownictwu gier z całego regionu spotykać się i doświadczać użytkowania najnowszych produktów w środowisku po za kasynowym. Z przyjemnością wspieramy to wydarzenie jeszcze w tym roku i poprowadzimy rozmowę na temat przyszłości branży gier latynoamerykańskich. „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *