NOVOMATIC zaprezentował najnowszą technologię gier na ICE 2019

Od 5 do 7 lutego 2019 r. NOVOMATIC , ta wiodąca austriacka firma z branży gier hazardowych uczestniczyła razem ze swoimi 20 filiami, na największych światowych grach hazardowych, ICE Totally Gaming, w Londynie.

NOVOMATIC zaprezentował najważniejsze produkty dla różnych segmentów branżowych i konkretnych rynków, od kasyn lądowych po AWP i rynki hazardu w barach, a także online i rozwiązania mobilne. Pojawiła się także oferta rozwiązań dla zakładów sportowych, specyficznych produktów Bingo, systemów serwerowych, systemów zarządzania kasynami i produktów do obsługi gotówki, a także specyficznych dla rynku produktów od spółek zależnych Grupy w Wielkiej Brytanii, Holandii, Hiszpanii i Niemczech. .

„NOVOMATIC oferuje jeden z najbardziej wszechstronnych portfeli produktów w branży, umożliwiając nam objęcie wszystkich segmentów branży. Jako producent i operator technologii gier, mamy możliwość testowania i optymalizacji nowych produktów w naszych własnych placówkach gier i na różnych rynkach”

– powiedział Harald Neumann, CEO NOVOMATIC AG na konferencji prasowej podczas ICE.

Najważniejsze cechy kasyn i automatów

W Londynie NOVOMATIC zaprezentował szereg zupełnie nowych gier automatowych, takich jak nowa gra Lucky Lady’s Wild Spell ™, która miała swoją premierę na ekranach PANTHERA ™ Curve 1.43 i V.I.P. Lounge ™ Curve 1.43. Ta gra zawiera popularną postać Lucky Lady w dużym pionowym formacie gry z całkowicie nową funkcją Wild. Pokaz ujrzał także międzynarodową premierę gry IP MacGyver ™ na NOVOSTAR® V.I.P. 3.50 i kompaktowy V.I.P. Szafki Lounge ™ 2.32. Kolejna nowa gra, która już odniosła duży sukces na rynku online, została przeniesiona do oferty naziemnej: Apollo God of the Sun.

Pierwszą premierą na ICE była nowa koncepcja PAY DAY – z dwoma pierwszymi tytułami, Prized Panda ™ i nagrodą Nile ™ – obie z sześcioma progresywnymi poziomami wygranej. Powiązane Postępy są nadal ważnym tematem na stoisku NOVOMATIC, a na targach prezentowane są również udoskonalenia oferowane przez elektroniczne gry stołowe NOVO LINE Novo Unity ™ II. Zaprezentowano również nowe moduły systemu zarządzania Oktawian myACP, takie jak funkcjonalność GDPR i przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy. Kolejną atrakcją, szczególnie na rynku brytyjskim, była BIG BONUS WHEEL firmy Astra, która wyróżniała się na środku stoiska.

Internet i biometria to wciąż są aktualne tematy

Cyfrowy segment interaktywny od lat jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów gier, napędzanym przez coraz potężniejsze urządzenia mobilne dla konsumentów. Oddział NOVOMATIC Interactive Greentube przywitał odwiedzających ICE w „Home of Games„, pokazując swoją siłę w interaktywnej przestrzeni gier dzięki nowym tytułom do gier, w tym najważniejszym wydarzeniem The Great Gambini’s Night Magic i najnowszym rozwiązaniom do gier.

Innowacyjne rozwiązanie Greentube Plurius ™ zapewnia płynną rozgrywkę i możliwości pojedynczego portfela między lądowymi, internetowymi i mobilnymi, demonstrując, w jaki sposób gracze mogą przełączać się między urządzeniami w locie.

„Klient powinien móc grać w grę płynnie na urządzeniu mobilnym, komputerze lub w miejscu gier”
– powiedział Neumann.

Ponadto system Plurius ™ został podłączony do systemu NOVOMATIC Biometrics Systems (NBS) i zaprezentował nowy wielopoziomowy jackpot na wystawie. Korzystając z danych biometrycznych w branży gier, NOVOMATIC wyznacza nowe trendy w zakresie wygody klientów i środki zapobiegające uzależnieniu od gier. Opatentowana technologia NBS jest już używana na komputerach do gier w Europie. NOVOMATIC jest więc jedną z pierwszych grup technologii gier na świecie, która stworzyła techniczne warunki wstępne wprowadzenia systemu dostępu i płatności opartego na danych biometrycznych.

Harald Neumann i Thomas Graff na stoisku NOVOMATIC

Stabilne przychody

Podczas konferencji prasowej pan Neumann tradycyjnie udzielił wstępnej oceny poprzedniego roku podatkowego Grupy NOVOMATIC. Jak podał pan Neumann, Grupa NOVOMATIC oczekuje skonsolidowanych przychodów w wysokości 5,0 mld EUR w roku podatkowym 2018 (2017: 4,9 mld EUR). Grupa NOVOMATIC obejmuje – oprócz NOVOMATIC AG – szwajcarskie spółki ACE Casino Holding AG i NOVO Swiss AG. Liczba pracowników Grupy na całym świecie wyniosła 30 400.

Koncentracja na konsolidacji i optymalizacji

W bieżącym roku obrotowym NOVOMATIC koncentruje się na rozwoju w swoich podstawowych segmentach technologii gier i operacji, a także na zakładach sportowych. NOVOMATIC realizuje również strategię ekspansji międzynarodowej w tym sektorze i planuje budować na swojej już silnej pozycji w Europie. Jednocześnie działalność sportowa NOVOMATIC zostanie rozszerzona w USA.

Grupa NOVOMATIC osiągnęła w ostatnim czasie silny wzrost, głównie poprzez strategiczne przejęcia. Firma ma teraz 300 udziałów, z których około 220 jest skonsolidowanych w bilansie NOVOMATIC AG.

„Po silnym wzroście w ostatnich latach będziemy nadal koncentrować się na konsolidacji i zwiększaniu synergii pomiędzy spółkami w 2019 r.”
– podkreślił pan Neumann.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *