Nowa gra brytyjskiego Lotto

lotto

National Lottery w marcu rusza z niezwykłą grą. Nagroda będzie wypłacana nie jednorazowo, a co miesiąc i to przez 30 lat. Firma Camelot ma nadzieję, że regularne wypłaty w wysokości 10 tys. funtów zachęcą Wyspiarzy do częstszego wysyłania kuponów.

Każdy poddany Elżbiety II może liczyć na regularny zastrzyk gotówki, warunkiem jest tylko trafienie pięciu cyfr i cyfry dodatkowej. Osoba, która prawidłowo skreśli pięć cyfr, ale nie trafi liczby dodatkowej będzie mogła liczyć na 10 tys. miesięcznie, ale tylko przez rok.

Gra rusza w marcu pod nazwą „Set for Life”. Losowanie odbywać się będzie dwa razy w tygodniu: we wtorek i czwartek.

Wybieranie liczb przez maszynę losującą nie będzie pokazywane w telewizji, ale będzie je można oglądać na żywo online.

Jak zaznaczył operator loterii – firma Camelot – będzie to pierwsza gra w Wielkiej Brytanii z regularnymi wypłatami nagrody.

Spodziewamy się, że zachęci to do próbowania szczęścia innych niż zwykle graczy” – stwierdził rzecznik Camelot. – Istnieje duża liczba osób, które lubią stabilność i otrzymywanie regularnych płatności miesięcznie – dodał.

 

Camelot uważa, że gra może być szczególnie atrakcyjna dla młodszych ludzi, którzy mogą postrzegać ją jako sposób na „poprawę” swojego stylu życia.

1 komentarz w “Nowa gra brytyjskiego Lotto

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *