Nowa Rada Dyrektorów NOVOMATIC Italia

Włochy są stymulującym rynkiem dla grupy NOVOMATIC, pomimo coraz ostrzejszej presji fiskalnej. Horyzont biznesowy we Włoszech rozszerza się bardziej niż kiedykolwiek, na możliwości wzrostu i ekspansji – dzięki nowej Radzie Dyrektorów, która będzie kierować NOVOMATIC Italia w kierunku dalszego rozwoju i sukcesu.

Włochy są największym europejskim rynkiem gier pod względem liczby aktywnych automatów do gier, co znajduje odzwierciedlenie w trwałym zaangażowaniu NOVOMATIC Group na tym rynku i najnowszej decyzji o promowaniu nowego kursu poprzez strategiczną restrukturyzację i powołanie nowego zarządu dyrektorów.

Nowym zarządem kieruje prezes Franco Rota, który jest członkiem zespołu zarządzającego od wejścia na rynek w 2007 roku. Jego wizja pozwoliła Grupie stać się kluczowym graczem w sektorze VLT, jako dostawcy sprawdzonych technologii gier NOVOMATIC i gry dla wszystkich włoskich koncesjonariuszy VLT.

Powiedział:

„Z dumą obserwuję, jak w ciągu prawie 12 lat NOVOMATIC Italia stała się wiodącym dostawcą usług i technologii wszelkiego rodzaju. Nie ma segmentu włoskiego rynku gier, który nie byłby badany w celu dostarczenia wysoko wyspecjalizowanego i zaawansowanego know-how. Wielkim osiągnięciem jest przekonanie się, że firma, która rozpoczęła działalność w 2007 r. Z garstką pracowników, stała się dużym przedsiębiorstwem zatrudniającym 2800 pracowników. ”

Niedawna nominacja Olgi Rodrigo na stanowisko dyrektora generalnego pokazuje, jak doświadczenie i kompetencje łączą się z wielonarodowym charakterem Grupy. Jej kariera zawodowa widziała ją we włoskim sektorze gier od czasu wprowadzenia systemu regulacyjnego, zdobywając głęboką znajomość rynku włoskiego, zarówno przepisów, jak i złożoności graczy tworzących system włoskich gier prawnych. Po kluczowej roli w swoim kraju pochodzenia jako dyrektor finansowy NOVOMATIC Hiszpania, Olga Rodrigo powróciła do Włoch.

Powiedziała:

„Bardzo się cieszę z entuzjazmu i wiedzy w służbie NOVOMATIC Italia. Grupa NOVOMATIC potwierdza swoje przywiązanie do Włoch jako jednego z najważniejszych krajów w Europie. Konieczne jest zatem skonsolidowanie i zwiększenie naszej wiodącej pozycji na rynku poprzez wykorzystanie synergii i współpracy: jestem pewien, że tylko dzięki wspólnej pracy i dzieleniu wspólnych celów możemy uzyskać oczekiwane wyniki, które pozwolą każdemu poczuć się aktywnym bohaterem we własnej rzeczywistości zawodowej . ”

W Zarządzie NOVOMATIC Italia jest także CFO Markus Buechele. Karierę w NOVOMATIC rozpoczął w 2006 r. W siedzibie głównej w Austrii i od 2008 r. Jest członkiem zarządu NOVOMATIC Italia.

Powiedział:

„Byłem w stanie aktywnie przyczynić się do fantastycznego rozwoju Grupy od samego początku – a także przez delikatne czasy dla włoskiego sektora gier hazardowych, z punktu widzenia podatkowego i regulacyjnego. Czuję wielką odpowiedzialność wobec wszystkich moich koleżankom i współpracownikom, spółce-matce, i jestem dumny z pracy wykonanej w ostatnich latach, należy kontynuować współpracę i stawić czoła obiektywnym trudnościom całego sektora dzięki duchowi pracy zespołowej i niezbędnej motywacji zrobić różnicę w porównaniu z naszymi konkurentami. ”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *