Nowe trendy w tworzeniu gier online

Automaty do gier online buduje się na wzór tych klasycznych, które dostępne są w legalnych kasynach naziemnych. Z tego powodu w większości z nich zobaczysz 5 bębnów i trzy rzędy. Na nich rozmieszczone są symbole.

Gra na maszynie hazardowej polega na wprawieniu bębnów w ruch i trafieniu kombinacji, która da wygraną. Klasyczne gry hazardowe pełne są symboli takich jak gwiazdki, owoce, dzwonki, symbole kart, symbole BAR, szczęśliwe siódemki. Coraz więcej producentów decyduje się jednak na coś nowego. Zdecydowanie pionierem w tej dziedzinie jest Net Entertainment, który zawsze stara się zaskoczyć graczy.

Ci z Was, którzy byli w kasynie naziemnym choć raz, powinni wiedzieć, że, oprócz zwykłego trybu gry, producenci bardzo często dodają coś extra, czyli gry bonusowe, podczas których mamy szansę wygrania dodatkowej nagrody pieniężnej lub zakręcenia spinów za darmo.

Bardzo często gry takie mają formę rzutu monetą, zabawy, w której wybieramy przedmioty (pod nimi, kryją się nagrody), koła fortuny, które obraca się i zatrzymuje na losowo wybranych polach z nagrodami… Wszystko to ma urozmaicić grę na automatach, która, nie oszukujmy się, w przeciwnym razie byłaby nieco monotonna i schematyczna. Gra nie wymaga bowiem od graczy niczego oprócz zasobnego portfela, nie jest konieczne posiadanie żadnych innych umiejętności.

Ostatnio jednak pojawił się nowy trend w tworzeniu automatów online. Już nie tylko dodaje się nowatorskie opcje bonusowe, ale szuka inspiracji w grach komputerowych, przede wszystkim grach społecznościowych, strategiach czasu rzeczywistego i RPGach. Trudno sobie to wyobrazić? A jednak! Producenci starają się jeszcze bardziej zaangażować graczy w zabawę na automacie, przez co czerpią ze sposobów, w jaki gry komputerowe angażują graczy w rozgrywkę. Chcesz przepis na dobry automat online? Poniżej kilka sposobów, wystarczy wzorować się na najnowszych trendach w igamingu!

Kreacja bohatera

Podczas gdy w pierwszych automatach online gracz był sam na sam z maszyną hazardową, w najnowszych tego typu produkcjach pojawia się również kreacja bohatera. Bardzo często asystuje on grze i pojawia się z prawej lub lewej strony bębnów automatu. Bohaterowi zdarza się komentować nasze niepowodzenia i sukcesy, wykonywać gesty, kiedy kręcimy spiny; wszystko po to, by jeszcze bardziej zaangażować gracza w zabawę.

W swojej najnowszej grze hazardowej, której premiera zaplanowana jest na październik, Betsoft poszedł o krok dalej. W Max Quest: Wrath of Ra nie tylko wybieramy awatar na podobieństwo RPG-a, strzelamy do mumii i innych potworów, jak w grach zręcznościowych i współzawodniczymy z innymi graczami, jak w grach społecznościowych! Zaraz, zaraz, czy aby nie za dużo tego?

Dotychczas producenci ograniczali się do dodania jednego elementu. Wydaje się, że obawiali się eksperymentów, które wcale niekoniecznie musiały zakończyć się sukcesem. To, co zrobił więc Betsoft to nie jeden krok do przodu, ale trzy odważne susy. By zdecydować się na taki krok, trzeba było nie tyle odwagi, co uważnego badania preferencji klienta i obserwowanie konkurencji. Tak czy inaczej, nowa gra Betsoft zrewolucjonizuje rynek gier hazardowych…..

Całość czytaj na: miastogier.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *