Nowelizacja ustawy hazardowej nie wyprowadzi pokera z szarej strefy

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Wczoraj wieczorem prezes stowarzyszenia Wolny Poker wziął udział w bardzo ciekawej audycji Radiu Szczecin poświęconej nowelizacji ustawy hazardowej.

Oprócz Marcina Horeckiego, gośćmi Konrada Wojtyły byli Łukasz Czucharski (Komitet Podatkowy Pracodawców RP), Łukasz Borkowski (Stowarzyszenie Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich) oraz Robert Partyka (informatyk, właściciel firmy komputerowej).

Komentując skierowanie do prac sejmowych projektu MF, który jest restrykcyjny i ma doprowadzić do monopolu na pokera online, Marcin Horecki powiedział: -Niestety, jesteśmy rozczarowani. Całe środowisko pokerowe rzeczywiście oczekiwało lepszych przepisów niż te, które były od 2009 roku. Niestety, pomimo dobrych rozwiązań proponowanych przez ministra Gowina, rozwiązań liberalnych zbliżonych do modelu duńskiego, jego propozycja została odrzucona i aktualny projekt przewiduje jeszcze gorszą sytuację pokerzystów w Polsce, zarówno jeśli chodzi o grę na żywo, jak i gry online, więc nasze rozczarowania są uzasadnione-.

Więcej czytaj na: e-playpoker.com


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *