Nowy E-PLAY to nowe wyzwania

Co jakiś czas portale internetowe zmieniają swoją szatę graficzną aby wprowadzić nowe rozwiązania i odświeżyć swój wygląd. Doszliśmy do wniosku, że poprzednia wersja portalu e-play.pl była już delikatnie mówiąc, archaiczna i dlatego wprowadziliśmy tą zmianę wyglądu.

Można obecnie nieco wygodniej przemieszczać się pomiędzy działami używając informacji zawartej na belce, można korzystać z całego bogactwa naszych wiadomości i newsów jakie od wielu lat gromadzone są w naszych bazach. Nie wszystkie zmiany się udały, pogubiliśmy niektóre grafiki i zdjęcia głównie starszych postów, ale ostatnie lata naszego informowania o sytuacji hazardu w Polsce i za granicami, są na trwale zakorzenione w naszym portalu.

Nowe rozwiązania i nowy wygląd jest oczywiście dla niektórych miłym doświadczeniem, inni czytelnicy przez lata przyzwyczaili się do czegoś innego. No cóż, prosimy o wyrozumiałość, trzeba iść z duchem czasu.

Prosimy również o uwagi, jesteśmy wdzięczni za każdą krytykę, bo w końcu nasza działalność jest skierowana do Ciebie, Drogi czytelniku. Jeżeli zauważysz błędy lub zechcesz przedstawić swoje sugestie dotyczące nowej szaty, prosimy o przesyłanie tych uwag pod adres : biuro@e-play.pl

Każdej z uwag skwapliwie się przyjrzymy i postaramy w najszybszym czasie na nią zareagować. A tymczasem, życzymy miłego spędzania czasu przy nowej szacie portalu e-play.pl

Zespół Redakcyjny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *