Nowy slot Wazdana Butterfly Lovers™ zaprasza do gry – stawką jest miłość!

Zespół Wazdana z wielkim entuzjazmem ogłosił publikację nowej emocjonującej pozycji ze swojego portfolio – utrzymanego w azjatyckim klimacie slotu Butterfly Lovers™.

Gra, której zwiastun został zaprezentowany w czasie targów SiGMA 2019, jest już oficjalnie dostępna za pośrednictwem partnerskich kasyn Wazdana, ku wielkiej radości użytkowników i operatorów.

Butterfly Lovers™ z pewnością wyróżnia wciągająca tematyka. Slot przenosi graczy do czasów starożytnej dalekowschodniej dynastii Jin, gdzie mogą śledzić dzieje tragicznej miłości Liang Shanbo i Zhu Yingtai. Rozdzieleni za życia przez konwenanse, kochankowie umarli z dala od siebie, a ich uczucie mogło ziścić się dopiero po śmierci. Wtedy to dusze tych dwojga przybrały postać motyli, by spędzić ze sobą wieczność.

Ten 16-walcowy slot zachwyca mnóstwem funkcji specjalnych, wśród których można znaleźć symbole Wild, Block Symbols Mode, Liang Shanbo Bonus z symbolami Wild blokowanymi na walcach, Zhu Yingtai Free Spins zapewniające 16 darmowych obrotów, w czasie których mnożnik wygranej rośnie z każdym obrotem aż do x16, Magic Sack Bonus z rosnącym mnożnikiem oraz Bonus Symbol zmieniający się w Sticky Wilds. Podobnie jak inne tytuły Wazdana, Butterfly Lovers™ został wyposażony w kompletny zestaw uwielbianych przez graczy unikalnych funkcji Wazdana.

Zespół Wazdana od ponad dekady działa w branży iGamingowej i, przy użyciu najlepszych technologii, z pasją tworzy innowacyjne sloty, które zapewniają graczom niezapomniane przeżycia.

W portfolio Wazdana można odnaleźć już ponad 120 gier opartych na technologii HTML5, z których każda może pochwalić się najlepszej jakości grafiką, ciekawą tematyką i przyjaznym dla gracza interfejsem. Wyjątkowym atutem slotów tego dostawcy są też unikalne funkcje Wazdana, które pozwalają na dopasowanie stylu gry do indywidualnych preferencji każdego użytkownika.

Andrzej Hyla, szef sprzedaży w firmie Wazdan:

„Butterfly Lovers™ to atrakcyjna wizualnie i zajmująca gra, jesteśmy więc niezwykle podekscytowani, że trafiła wreszcie w ręce użytkowników i operatorów. Dzięki dużej ilość funkcji specjalnych, Butterfly Lovers™ z pewnością przypadnie do gustu graczom ceniących sloty, w których dużo się dzieje. Dodatkowym atutem gry jest ciekawa tematyka. Jesteśmy bardzo dumni z naszego zespołu, który dużo pracy w stworzenie tego slotu, więc fakt, że jest już dostępny u naszych operatorów bardzo nas cieszy”.

Śledź wszystkie najnowsze wiadomości na www.wazdan.com.

O firmie Wazdan:
Wazdan jest cieszącym się popularnością producentem gier, który tworzy innowacyjne gry kasynowe zapewniające oryginalną rozrywkę dostępną na urządzeniach każdego rodzaju. Portfolio firmy liczy ponad 120 slotów, gier stołowych oraz video pokerów. Wazdan nieustannie zyskuje uznanie w branży iGamingowej dzięki doskonałej jakości ich gier, interesującym motywom oraz wciągającej rozgrywce. Kolekcja gier firmy Wazdan zawiera takie popularne tytuły jak Magic Stars 3, Great Book of Magic Deluxe, Magic Target Deluxe, 9 Lions i Fruit Mania Deluxe, jak również najnowsze gry: Los Muertos™, Space Spins, Magic Stars 6 oraz Larry the Leprechaun. Firma Wazdan regularnie wypuszcza na rynek nowe tytuły wyposażone w unikalne funkcje Wazdana, na które składają się poziomy wariancji (Volatility Levels™), tryb ultra szybki oraz ultra lekki, jak również przyjazny dla urządzeń mobilnych tryb dużego ekranu. Firma Wazdan posiada wiele unijnych znaków towarowych, włączając w to swoje unikalne poziomy wariancji (Volatility Levels™). Bogate portfolio klientów firmy obejmuje najbardziej uznawanych w branży operatorów. Siedziba Wazdana znajduje się na Malcie, a firma posiada licencje wydane przez UKGC, MGA, Romanian National Gambling Office ONJN, jak również Curacao eGaming oraz posiada certyfikaty umożliwiające oferowanie swoich produktów w Szwecji, Estonii Łotwie oraz Litwie. Ponadto, jej gry używają RNG (generator liczb losowych) certyfikowany przez GLI, co zapewnia niezawodną, uczciwą i bezpieczną rozgrywkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *