Obstawianie meczy cs go

CS GO

E-sport cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Nic więc dziwnego, że zwrócił na siebie uwagę również w środowisku bukmacherskim. Jak jednak prawidłowo typować i obstawiać tego typu mecze?

Wśród najpopularniejszych gier e-sportu wyłonić można na pewno Counter Strike Global Offensive, która podobnie jak poprzednie gry z serii Counter-Strike, jest wieloosobową grą z gatunku first-person shooter, skupiającą się na wykonywaniu zadań. Dwie przeciwne drużyny z postaciami terrorystów i antyterrorystów rywalizują w różnych trybach gry wykonując określone cele, np. podłożenie bomby lub ochrona zakładników w przypadku terrorystów, a w przypadku antyterrorystów ochrona obszaru przed podłożeniem bomby (lub jej rozbrojenie) albo ewakuacja zakładników. Rozgrywanych jest maksymalnie 30 rund po 2 minuty, a w każdej drużynie znajduje się po pięciu graczy. W ostatnim czasie to właśnie ta gra stała się najbardziej widowiskową rozgrywką i zrzeszyła dużą część fanów. Dzięki tak dużej popularności zaczęto organizować turnieje, w których są do wygrania zawrotne sumy, nawet milion dolarów. My jako obserwatorzy, również możemy na tym zarobić. Jednak jak się do tego zabrać?

Jak obstawiać mecze w csgo, aby zarobić?

Aby je zmniejszyć prawie do 0 należy zacząć analizować mecze, które Cię interesują. Najlepiej wybrać rozgrywki drużyn, które już wcześniej widzieliśmy w akcji, aby mieć chociaż o niej małe pojęcie. Następnym krokiem będzie skorzystanie ze strony do obstawiania meczy cs go, gdzie możemy odnaleźć wszystkie mecze. Po wybraniu meczu, który nas zainteresował klikamy na jego rozgrywkę. Przed oczami ukaże nam się duża liczba informacji. Na co trzeba zwrócić uwagę?

• na skład, w którym team będzie grał bieżący mecz. Każda zmiana zawodnika może osłabić drużynę i dać przewagę przeciwnikowi.
• na rangę wydarzenia, czy jest to turniej niższej rangi, a może ogólnoświatowej. Jeśli jest to poważny turniej, gdzie zawodnicy walczą o wysokie nagrody pieniężne, może być on trudniejszy do przeanalizowania, ponieważ zawodnicy mają wcześniej ustalone, nikomu nieznane taktyki.
• mapy, które będą rozgrywane. Każda drużyna ma swoje mocne i słabe mapy, na które przygotowane taktyki mogą dać przewagę nad przeciwnikiem.
• stosunek ostatnio rozegranych meczów – ile z nich drużyna wygrała, a ile przegrała.
• jeśli teamy walczyły wcześniej pomiędzy sobą, warto również zobaczyć, którą drużyna dominowała oraz na jakich mapach była silniejsza. To może rzucić trochę światła i rozjaśnić, na którą drużynę postawić.
• jeśli pod rozrywką znajdują się komentarze, warto je przeczytać. Dużo osób może mieć większą wiedzę od nas i posłużyć dobrą radą.
Jeśli chcemy wzbogacić się na obstawianiu meczów w csgo, należy poświęcić trochę czasu na dokładną analizę. Dzięki niej nie będziemy musieli obgryzać paznokci i martwić się o wynik. Możemy również wzbogacić się o parę stówek i zafundować sobie dodatkowy przychód.

Dla wielu osób obstawianie to starta czasu oraz pieniędzy, dla innych wydaje się to zbyt trudne i boją się inwestować swoje oszczędności. Jednak są również osoby, którym nie straszne ryzyko i z przyjemnością obstawiają mecze CS:GO. Obstawianie zawsze niesie za sobą jakieś ryzyko. Nie raz można poczuć dreszczyk emocji, kiedy obstawiona drużyna przegrywa po pierwszej połowie. Lepszym sposobem jest na pewno wgłębienie się w temat. Wiadomo, że podczas rozgrywki zdarzyć może się wszystko, więc nie da się zagwarantować 100% wygranej, ale w prosty sposób można zminimalizować ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *