Od pomysłu do zabawy w grach: jak opracowano automat do gier?

W piątek, 10 maja, Grand Casino Baden we współpracy z Merkur Gaming zorganizowało wieczorne wydarzenie zatytułowane „Od pomysłu do zabawy w grach: jak opracowano automat do gry?”

W siedzibie kasyna 50-cioro zaproszonych gości otrzymało ekscytujący wgląd w rozwój automatów do gier i związanych z nimi gier.

Markus Wessler, dyrektor ds. Sprzedaży międzynarodowej w Merkur Gaming, i jego kolega Alexander Karin, kierownik ds. Produktów, zademonstrowali proces tworzenia gry przy użyciu popularnych gier Merkur Eye of Horus, Ghost Slider i Fruitinator, a następnie byli gotowi odpowiedzieć na pytania publiczności w panelu dyskusyjnym. Następnie goście mieli okazję spróbować szczęścia na czterech niedawno zainstalowanych multigamach Evostar Trio i wziąć udział w quizie z oryginalnymi prezentami w postaci nagród.

„Wydarzenie zakończyło się pełnym sukcesem. Wielu gości oczywiście zna już nasze gry i szafki – ale tylko jako gotowe produkty. Spojrzenie za kulisy otworzyło im oczy na kreatywność i innowacyjność w produkcji naszych gier i maszyn. Jestem pewien, że ich nowo zdobyta wiedza w tle przeniesie ich wrażenia z gry na ekscytujący nowy poziom! ”
– podsumował Markus Wessler.

O Merkur Gaming:
Merkur Gaming to międzynarodowa marka sprzedaży i rozwoju firmy adp Gauselmann GmbH z siedzibą w Lübbecke (Nadrenia Północna-Westfalia) w Niemczech. W 2017 r. Wolumen działalności Gauselmann Group przekroczył 2,9 mld EUR. Grupa zatrudnia obecnie ponad 13 500 osób.
W ramach grupy Merkur Gaming odpowiada za rozwój i sprzedaż automatów do gier i kasyn, a także terminali do loterii wideo (VLT) i systemów gier opartych na serwerach (SBG) na rynkach międzynarodowych. Wszystkie produkty Merkur Gaming są opracowywane i produkowane wyłącznie przez adp Gauselmann GmbH w Lübbecke. Certyfikaty DIN EN ISO 9001: 2015 firmy adp Gauselmann GmbH na rozwój, produkcję i sprzedaż, a także dział rozwoju Merkur Gaming gwarantują najwyższą jakość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *