Od teraz w Totolotku zapłacisz BLIKiem!

Im więcej dostępnych opcji płatności, tym lepiej dla graczy, którzy mogą wybrać najlepszą dla siebie metodę wniesienia depozytu. Totolotek o tym wie i właśnie wprowadził dla swoich klientów nowe udogodnienie. Od teraz użytkownicy bukmachera mogą korzystać z polskiego systemu płatności mobilnych BLIK.

BLIK jest jednym z najnowszych dostępnych sposobów płatności nie tylko w branży bukmacherskiej, ale na całym rynku transakcyjnym. Zaletą tej metody jest jej szybkość oraz wygoda w dokonywaniu płatności. Metoda ta jest przeznaczona dla użytkowników mobilnych, ponieważ wymaga zainstalowania specjalnej aplikacji w smartphonie.

Za pomocą BLIKa nie ma konieczności logowania się do banku i autoryzowania przelewu. Aplikacja po wpisaniu kodu PIN generuje czasowy kod, który należy przepisać na stronę i go zatwierdzić. Bardzo proste i bardzo wygodne.

Tym samym BLIK jest kolejną obok  DOTPAY, TPAY, Paysafecard, Skrill formą płatności dostępną w Totolotku.

Zachęcamy do odwiedzania strony bukmachera TUTAJ.

 1. Pokazujecie zdjęcia z salonów automatów z TS i podajecie lokalizacje ( salon na 50 szt w Białymstoku raczej jest łatwy do zlokalizowania bez podania ulicy i numeru)
  portal nazywa się e-play.pl , piszemy w języku polskim to skąd te dziwne tłumaczenia?
  dla mnie to reklama tych punków , pewnie jeszcze bezpłatna

 2. I pewnie dlatego nazywa się e-play.pl i cały czas piszemy do siebie po angielsku
  to już rozumiem dlaczego można tu czytać o każdym nowym salonie TS łącznie ze zdjęciami z wnętrza co jest podobno karalne

 3. Dzień bez info o totalizatorze dniem straconym.
  Ponoć reklamowanie hazardu zabronione, a u Was co chwilę informacje o nowościach związanych z polskim monopolistą salonów automatów

  1. Od redakcji: Totolotek jest bukmacherem a Totalizator Sportowy monopolistą od salonów gier na automatach. Prosimy czytać ze zrozumieniem. E-PLAY jest angielskim portalem informacyjnym, tutaj zakaz reklamowania hazardu nie obowiązuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *