OD WCZORAJ ŚLĄSK BEZ FORBET-U NA KOSZULKACH

Wczoraj wygasła umowa Śląska Wrocław z firmą bukmacherską forBET, która była głównym sponsorem WKS-u na koszulce meczowej. Kto będzie nowym partnerem klubu? Wygląda na to, że inna firma z tej samej branży.

Dwa lata trwał związek forBET-u ze Śląskiem. Pojawienie się – po 958 dniach -głównego sponsora na koszulkach przyjęto w lipcu 2017 roku we Wrocławiu z dużą ulgą i to nawet biorąc pod uwagę, że kokosów z tej umowy WKS nie miał. Rocznie było to kilkaset tysięcy złotych.

Już w marcu „Przegląd Sportowy” informował, że forBET nie przedłuży raczej wygasającej umowy. Tak też się stało.

Możemy poinformować, że umowa nie została przedłużona
– powiedział nam wczoraj rano rzecznik Śląska Tomasz Szozda.

Piłkarze pojechali na obóz w koszulkach z logo forBET-u, bo w niedzielę umowa obowiązywała. Porozumieliśmy się w tej sprawie z forBET-em i możemy korzystać z tych koszulek podczas treningów na Słowenii, ale drużyna sparingi będzie grała już w strojach bez sponsora
– wyjaśnia Szozda.

Przy Oporowskiej trwają obecnie poszukiwania nowego głównego sponsora na koszulce. Nie ma pewności, czy te rozmowy zakończą się do startu sezonu, czyli do 19 lipca, ale oczywiście w klubie chcieliby, aby prezentacja nowej koszulki połączona była z prezentacją nowego partnera.

Rozmowy trwają. Z naszych informacji wynika, że najbliżej zakończenia są negocjacje z innym bukmacherem.

Jednym z powodów, dla których forBET nie przedłużył umowy, były nie do końca zadowalające wyniki sportowe Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *