Odnaleziony element automatu do gier

Przypadkowy przechodzień w okolicy ogrodów działkowych ROD Kopernik przy ul. Skłodowskiej – Curie w Toruniu, odnalazł element automatu do gier. Teraz policjanci apelują do właściciela lub osób, które mogą doprowadzić policjantów do niego.

Rewir dzielnicowy Komisariatu Policji Toruń Rubinkowo prowadzi czynności w sprawie odnalezienia elementu automatu do gier – tzw. wrzutki do pieniędzy.

Odnaleziony przedmiot jest marki Evolution Hopper, koloru czerwono- żółtego o numerze seryjnym 2016 18…. Przedmiot ten został odnaleziony w połowie czerwca bieżącego roku w okolicy ogrodów działkowych ROD Kopernik przy ul. Skłodowskiej – Curie. Policjanci pomimo wielu podjętych czynności i prób ustalenia właściciela nie natrafili na takie zgłoszenie.

Jeżeli ktokolwiek z Państwa kojarzy podany przedmiot jako swoją własność proszony jest o kontakt z dzielnicowym Komisariatu Policji Rubinkowo pod numerem telefonu 56 641 25 50, 695 880 299 lub dyżurnym komisariatu pod numerem telefonu 56 641 25 20 lub 71.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Toruniu

2 komentarze(y) w “Odnaleziony element automatu do gier

  1. Hehe, dobre. Takich jaj to ja dawno nie czytałem. Następnym razem proponuję ogłosić sprzęt do uprawy maryśki i zobaczyć czy ktoś zgłosi się po zgubę 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *