Odwiedzili nielegalne kasyno

automaty do gier

Wizytę w jednym z punktów do gier na terenie gminy Chęciny złożyli w piątek policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą, wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego. Stróże prawa zabezpieczyli w nim 2 automaty do gier oraz ponad 3300 złotych, pochodzące najprawdopodobniej z nielegalnego procederu.

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą kieleckiej komendy zajmują się na co dzień m.in. likwidowaniem procederów, które narażają Skarb Państwa. W tym zakresie ściśle współpracują z inspektorami Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego. W trakcie czynności mundurowi ostatnio natrafili na informację o małym kasynie, mieszczącym się w podkieleckich Chęcinach.

W piątek policjanci wspólnie z celnikami postanowili sprawdzić, czy punkt działa legalnie. Szybko okazało się, że kontrola potrwa trochę dłużej, bowiem w lokalu znajdują się 2 nielegalne automaty.

Zabezpieczone urządzenia trafiły do funkcjonariuszy Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego, którzy będą prowadzić postępowanie w tej sprawie. Ponadto stróże prawa przejęli 3320 złotych, najprawdopodobniej pochodzące z nielegalnego procederu.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Kielcach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *