Odwiedzili nielegalne kasyno

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Wizytę w jednym z punktów do gier na terenie gminy Morawica złożyli wczoraj policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą, wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego. Stróże prawa zabezpieczyli w nim 3 automaty do gier, które wykorzystywane były nielegalnie. Właścicielowi grożą teraz 3 lata więzienia oraz bardzo wysoka grzywna.

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą kieleckiej komendy zajmują się na co dzień m.in. likwidowaniem procederów, które narażają Skarb Państwa. W tym zakresie ściśle współpracują z inspektorami Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego.

W trakcie czynności mundurowi ostatnio natrafili na informację o małym „kasynie”, mieszczącym się w podkieleckiej Morawicy.

Wczoraj policjanci wspólnie z celnikami postanowili sprawdzić, czy punkt działa legalnie. Szybko okazało się, że kontrola potrwa trochę dłużej, bowiem w lokalu znajdują się 3 nielegalne automaty.

Zabezpieczone urządzenia trafiły do funkcjonariuszy Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego, którzy będą prowadzić postępowanie w tej sprawie.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Kielcach


Otagowano jako

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *