Oferta sprzedaży – Samochodowy Tor Wyścigowy

Wystawiamy na sprzedaż dwa niezależne tory do urządzania wyścigów modeli samochodowych wraz z podestami dla kierujących, joystickami, 16 zestawami autek (6 aut w zestawie), dekoracjami oraz znaczną ilością części zamiennych do toru i do modeli samochodowych. Oferta nasza jest kierowana przede wszystkim do właścicieli i menadżerów parków rozrywki, którzy chcieliby poszerzyć gamę oferowanych usług dla rodzin i grup wycieczkowych o elementy współzawodnictwa (turnieje , konkursy).

Tory są w bardzo dobrym stanie technicznym a ich wygląd w połączeniu z otaczającymi je dekoracjami jest imponujący. Emocje związane z uczestnictwem w wyścigach będą dodatkową atrakcją parku rozrywki a jednocześnie formą ich reklamy.

Opis torów wyścigowych

Tory do wyścigów modeli samochodowych (Slot Cars). Każdy tor ma 8 ścieżek , na których może się ścigać od 2 do 8 zawodników. Tory są wymagające – mają wiraże, tunele, podjazdy i długą prostą na finiszu. Długość ścieżek skrajnych i środkowych jest identyczna – 38 m.

Tory są umieszczone na drewnianych podestach o wys. 60-85 cm. Podesty umożliwiają wygodne ułożenia aut w pozycji startowej oraz dostęp pod spód toru przy działaniach serwisowych, a także są bezpiecznym pomieszczeniem dla zasilaczy i innych urządzeń obsługujących działanie toru.

Podest dla kierowców:

Numerowane stanowiska zawodników umiejscowione są na podeście dla kierowców , z którego wyraźnie widać każdy fragment toru. Podest jest zabudowany w sposób zapewniający bezpieczeństwo i wygodę uczestników zawodów i zawiera przyłącza umożliwiające łatwe podłączenie joysticków.

Modele samochodów:

Autka są miniaturami (skala 1:24) oryginalnych samochodów sportowych, wykonane przez renomowanego austriackiego producenta. Poruszają się po swoich ścieżkach, a kierunek utrzymują dzięki umieszczonym w prowadnicy toru ślizgom, które utrzymują autko na właściwym kursie.

Sterowanie modelami:

Kontrolowanie auta polega na wprawnym operowaniu przepustnicą, która reguluje wysokość dostarczanego do auta napięcia (max 18V), generowanego przez profesjonalne zasilacze laboratoryjne, przez co auto jedzie szybciej lub wolniej. Należy operować przepustnicą tak , by jechać możliwie najszybciej lecz nie wypaść z trasy. Wprawny zawodnik potrafi balansować na granicy ryzyka pokonując zakręty z maksymalna prędkością (niejednokrotnie driftem) oraz jest w stanie na wirażu wyrzucić przeciwnika z toru.

Dekoracje:

Tory są otoczone dekoracjami. Są to ręcznie robione makiety przedstawiające fragmenty infrastruktury miejskiej (budynki, parki, jeziora, roślinność), a także infrastruktury związanej z profesjonalnym torem wyścigowym (garaże, punkty kontrolne, bandy i bariery z opon). Ponadto, tor jest otoczony fototapetami wykonanymi na demontowanych banerach.

Zainteresowani oraz chętni do zakupu proszeni są o bezpośredni kontakt:

Krzysztof
tory@amusys.pl
tel: +48 694 741 392

Tory po wcześniejszym umówieniu są do oglądania w Zabierzowie k/Krakowa

FILMY

GALERIA

[Best_Wordpress_Gallery id=”30″ gal_title=”Tory Wyścigowe”]

Odwiedzin: Darmowy licznik odwiedzin