OPAP i INTRALOT rozszerzają partnerstwo

Grecki operator OPAP Group i dostawca rozwiązań do gier INTRALOT poinformowali o przedłużeniu umowy biznesowej dotyczącej produktów i usług loterii numerycznych.

OPAP Group, wiodący grecki operator zakładów wzajemnych i loterii oraz INTRALOT, wiodący dostawca rozwiązań dla globalnych gier, uzgodnili przedłużenie współpracy w zakresie loterii liczbowych i usług z podpisaniem nowego trzyletniego kontraktu, który obejmuje również możliwość przedłużenia OPAP na kolejne dwa lata. To rozszerzenie jest zgodne z wizją 2020 i strategicznymi priorytetami OPAP „wykorzystania najnowszych możliwości cyfrowych i technologicznych” oraz „budowania światowej klasy portfolio produktów i usług”. Nowa umowa obejmuje dostawę najnowszych platform loteryjnych INTRALOT i znaczących usprawnień komercyjnych w ciągu najbliższych kilku lat.

Dyrektor generalny OPAP, Damian Cope, komentując tę ​​umowę, oświadczył:

„Cieszę się, że ogłaszam przedłużenie naszej współpracy z firmą Intralot, która pozostaje jednym z naszych strategicznych partnerów. Nasza strategia w zakresie technologii rozwija się dobrze, ponieważ nadal zapewniamy większą kontrolę i elastyczność w naszym cyfrowym i technologicznym środowisku. Ściśle współpracujemy ze wszystkimi naszymi partnerami technologicznymi, aby zrealizować naszą wizję 2020 i przekształcić rolę technologii w organizacji na korzyść firmy i naszych klientów „.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z kontynuacji naszych relacji z OPAP. Dzięki temu INTRALOT może zapewnić jednemu z naszych najbardziej cenionych klientów nasze najnowsze innowacje w zakresie produktów i usług loteryjnych. Chciałbym podziękować OPAP za zaufanie w naszej firmie. Nasz doświadczony zespół będzie ściśle współpracować z OPAP w nowym okresie, aby pomóc firmie w osiągnięciu jej strategicznych celów „- skomentował INTRALOT Dyrektor Generalny, Antonios Kerastaris.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *