Państwowy salon gier już niedługo w Szczecinku

totalizator sportowy

Już niedługo w Szczecinku pojawi się państwowy salon gier. Będzie własnością Totalizatora Sportowego, który zgodnie z Ustawą o grach hazardowych realizuje monopol państwa w obszarze salonów gier na automatach poza kasynami gry.

Salon gier na automatach w Szczecinku zostanie uruchomiony przy ulicy Ogrodowej 3 – potwierdza nam Damian Wiśniewski, Główny Specjalista Biura Rzecznika Prasowego Totalizatora Sportowego.

Myli się ten, kto myśli, że będzie to podobny salon do tych, które do niedawna widywaliśmy w mieście. W tym akurat będą obecni stale kasjerzy i ochrona, a wejście będzie się odbywało wyłącznie za okazaniem dokumentu tożsamości.

W celu uczestnictwa w grze, a także przebywania w Salonie gier na automatach wymagane jest między innymi, zgodnie z Ustawą o grach hazardowych, potwierdzenie pełnoletności poprzez okazanie dokumentu tożsamości – informuje Totalizator. – W celu zapewnienia bezpieczeństwa klientów, w Salonach gier na automatach obowiązuje Regulamin Odpowiedzialnej Gry, którego mechanizmy umożliwiają samokontrolę aktywności przez grającego m.in. poprzez określenie limitów czasowych i kwotowych, które są definiowane przed rozpoczęciem gry.

Totalizator Sportowy od czerwca 2018 rozwija swoją sieć salonów gier na terenie całej Polski. Ostatnio pojawił się także w niedalekim Koszalinie.

Salon powstanie w tzw. modelu hybrydowym, czyli wraz z kolekturą LOTTO. Dla klientów dostępna będzie pełna oferta gier na automatach, tak jak w każdym innym punkcie w kraju.

Otwarcie punktu w Szczecinku powinno nastąpić w okolicach kwietnia lub maja.

Źródło: szczecinek.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *