Partnerstwo SiGMA, ICE Asia i AIBC potwierdzone dla Azji

Grupa SiGMA ogłosiła, że ​​Rada Dyrektorów Filipińskiej Amusement and Gaming Corporation (PAGCOR) oficjalnie zatwierdziła propozycję strategicznego partnerstwa między SiGMA, ICE Asia i PAGCOR. Tym samym potwierdziło to ogromne wydarzenie Manila 2020 w dniach 8–9 czerwca przyszłego roku.

„Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca zachęci do regionalnych i międzynarodowych inwestycji na Filipinach”. To oznacza obecność PAGCOR na międzynarodowej mapie gier”
– powiedział rzecznik PAGCOR

Super expo, które odbędzie się w Manili w dniach 8–9 czerwca 2020 r., odbędzie się w centrum kongresowym SMX i sąsiednim hotelu Conrad i ma być jednym z największych i najbardziej oczekiwanych wydarzeń związanych z grami i blockchain w Azji Następny rok.

Założyciel i dyrektor generalny SiGMA Group, Eman Pulis, powiedział:

W jedności jest siła, a dzięki połączeniu sił mamy nadzieję wykorzystać duże zainteresowanie Azji iGaming i nowymi technologiami. Azja Południowo-Wschodnia, zwłaszcza Manila, ma ducha przedsiębiorczości i rośnie w niej wartość, nie tylko dla firm szukających nowych możliwości w nowych jurysdykcjach, ale także dla przyszłości gospodarczej regionu. Chcemy odgrywać aktywną, wiodącą rolę nie tylko w zbliżaniu społeczności azjatyckiej i europejskiej, ale także w tworzeniu długoterminowych możliwości handlowych.

Kate Chambers, dyrektor zarządzająca Clarion Gaming i osoba odpowiedzialna za rozwój marki ICE, powiedziała:

Wszyscy koncentrujemy się na tym, aby czerwcowe wydarzenie w Manilli było ogromnym sukcesem i ważnym nowym wydarzeniem w kalendarzu, które zaspokoi potrzeby biznesowe firmy przemysł aktywny w Azji. Rozwój biznesu jest napędzany przez produktywne partnerstwa, takie jak te, które mamy z Philippine Amusement and Gaming Corporation. Jestem niezmiernie wdzięczna za wsparcie PAGCOR i czekam na nawiązanie długiej i produktywnej relacji.

Hazard i pojawiające się nowinki technologiczne są przeznaczone zarówno dla hazardu stacjonarnego, jak i sektora iGaming, a także blockchain. Trzy długo oczekiwane pokazy zgromadzą pod jednym dachem zbieżność dostawców internetowych, operatorów, podmiotów stowarzyszonych, organów regulacyjnych i firm blockchain.

Oczekuje się, że weźmie w niej udział 10 000 delegatów z całej Europy, Stanów Zjednoczonych i Azji, co czyni z tego jednego z największych programów jednoczących Wschód i Zachód w regionie.

Plan pięter dla Azji już się szybko zapełnia. Szczegółowe informacje na temat pakietów sponsoringowych i wystawców można znaleźć na stronie internetowej. W celu uzyskania dalszych informacji skontaktuj się z [email protected] lub [email protected].

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *