Paymenticon na największych targach gamingowych w Londynie

Paymenticon, portfel elektroniczny będący nowością na rynku transakcji online, potwierdził swoją obecność na targach ICE Totally Gaming w Londynie, które odbędą się 6-8 lutego 2018.

Dzięki współpracy z Bee-Fee Limited, Paymenticon na londyńskich targach będzie można znaleźć w sektorze S8-150. To wyjątkowa okazja do zapoznania się z produktem, a także wypróbowania działania bankomatu oraz terminalu Paymenticon, będących częścią systemu.

Największe targi w branży

Targi ICE Totally Gaming to jedyna impreza gamingowa B2B, która łączy sektor gier online oraz stacjonarnych. Ponad 500 wystawców z całego świata zaprezentuje w Londynie najnowsze światowe rozwiązania i innowacje technologiczne wprowadzane na rynek branży rozrywkowej. Dotyczy to zarówno rozrywki mobilnej i internetowej, jak i wyposażenia kasyn i salonów gier. Na wydarzeniu nie zabraknie też branżowych seminariów i konferencji poruszających tematy bezpieczeństwa, regulacji rynkowych i wielu innych.

Łatwe i szybkie płatności

Paymenticon w innowacyjny sposób ułatwia płatności internetowe, dzięki czemu doskonale wpisuje się w potrzeby branży rozrywkowej. Łączy w sobie elementy karty płatniczej, konta bankowego, bramki płatności internetowych czy karty prepaid, a rejestracja w systemie trwa tylko 15 minut. Po tym czasie możemy zasilić e-portfel i zrobić pierwszy przelew, również zagraniczny. Operacji możemy dokonywać z każdego miejsca z dostępem do internetu, a także w punktach stacjonarnych.

Nie tylko w złotówkach

Jest to idealna opcja dla tych, którzy chcą szybko dokonać płatności również w obcej walucie – Paymenticon wkrótce będzie umożliwiał natychmiastowe przewalutowanie na korzystnych warunkach. Co ważne, w e-portfelu Paymenticon można trzymać pieniądze w czterech walutach – euro, funtach, złotówkach i lejach. To proste i nowoczesne rozwiązanie dla każdego.

***
Więcej dowiesz się na www.paymenticon.com/pl i na www.facebook.com/paymenticon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *