Peru Gaming Show było piorunujące

17 edycja targów Peru Gaming Show (Lima: 19 i 20 czerwca) okazała się wielkim sukcesem dla największego wystawcy, Merkur Gaming, dzięki nowemu projektowi stoiska, powiększonemu ogródkowi piwnemu Merkur i oczywiście prezentacji wspaniałych produktów, które obejmowały  najnowsze innowacje Merkur, Rapid Thunder.

Peru Gaming Show nie jest fizycznie największym show w Ameryce Łacińskiej, ale z pewnością jest jednym z najbardziej przyjaznych. Jako jedna z wiodących marek w Peru, Merkur Gaming zawsze przedstawia najlepsze z najlepszych produktów w corocznym pokazie w tym kraju, a ten rok nie był wcale wyjątkiem.

Dzięki nowemu projektowi stoiska (stworzonemu przez międzynarodowego guru Merkur-  Tino Fuzul), tuż przy wejściu do głównego holu oraz powiększonemu, zaspokajającego spraginonym ogródkowi piwnemu Merkur, obecność w tym roku była bardziej uderzająca niż kiedykolwiek. Podobnie było z produktami, które prezentowały się na przestronnym stoisku.

Wiodąca na rynku oferta multigame Merkur została zaprezentowana w odnoszących sukcesy obudowach  Avantgarde, Avantgarde Trio i Evostar, w popularnych tytułach gier już popularnych w Peru, a także w całkiem nowych grach. Niewątpliwa prezentacja fabularna była pierwszą odsloną w Peru rewelacyjnego Rapid Thunder, który został po raz pierwszy zaprezentowany w USA podczas ostatnich wydarzeń NIGA i Juegos Miami.

Reakcja gości na Rapid Thunder była nie mniej niż sensacyjna. Ta innowacyjna funkcja to wyjątkowy, wysokiej jakości bonus do jackpota, który jest wbudowany bezpośrednio w ulubione gorące gry, takie jak Taco Tuesday, Immortal Emperor, Land of Charms i inne, gdzie gracze mogą wygrać nagrody premiowe do 10 000 USD lub równowartość w lokalnej walucie . Opisując tę ​​nową atrakcję, firma Merkur Gaming z dumą oświadczyła: „Z Rapid Thunder gra ma premię do jackpota, a bonus do jackpota TO dopiero jest gra!”

Tomas Mieles, dyrektor ds. Sprzedaży w Ameryce Łacińskiej i dyrektor generalny Merkur Gaming Peru podsumował pokaz Peru Gaming, mówiąc –

To był fantastyczny koncert dla Merkur Gaming. Nowe stoisko jest świetne, ogródek piwny ponownie stał się centralnym punktem całego pokazu, a goście byli bardzo entuzjastycznie nastawieni do gier i automatów, które tam pokazywaliśmy. Prezentacja Rapid Thunder była po prostu rewelacyjna i po zakończeniu niezbędnych prób i zatwierdzeń, ja i nasz cały zespół jesteśmy w 100% przekonani, że stworzyliśmy coś specjalnego, co okaże się wielkim zwycięzcą w Peru i poza nim
.

Targi Peru Gaming Show 2019 okazały się najważniejszym wydarzeniem roku dla Merkur Gaming, a dzięki organizacji i licznym odwiedzającym, z pewnością możemy powiedzieć, że w przyszłym roku wrócimy do Limy za więcej to samo.

Merkur Gaming:

Merkur Gaming to międzynarodowa marka sprzedaży i rozwoju firmy adp Gauselmann GmbH z siedzibą w Lübbecke (Nadrenia Północna-Westfalia) w Niemczech. W 2017 r. Wolumen działalności Gauselmann Group przekroczył 2,9 mld EUR. Grupa zatrudnia obecnie ponad 13 500 osób. W ramach grupy Merkur Gaming odpowiada za rozwój i sprzedaż automatów do gier i kasyn, a także terminali do loterii wideo (VLT) i systemów gier opartych na serwerach (SBG) na rynkach międzynarodowych. Wszystkie produkty Merkur Gaming są opracowywane i produkowane wyłącznie przez adp Gauselmann GmbH w Lübbecke. Certyfikaty DIN EN ISO 9001: 2015 firmy adp Gauselmann GmbH na rozwój, produkcję i sprzedaż, a także dział rozwoju Merkur Gaming gwarantują najwyższą jakość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *