Phantom of the Opera – slotowa wersja znanego horroru

Od oryginalnej powieści Gastona Lerouxa do wyprodukowania filmu i bardzo udanego musicalu z roku 1986 w aranżacji Andrew Lloyda Webbera, Phantom of the Opera to popularna i często powtarzana opowieść. Część romansu i część horroru opowiada tą historię, którą wielu uważa za nawiedzoną.

Zniekształcony człowiek – tytułowy bohater – który mieszka pod budynkiem i zakochał się w młodej śpiewaczce – jest to temat od wielu pokoleń powtarzany w literaturze.

Z tak długą historią i szerokim uznaniem wśród czytelników i widzów, niewielkim zaskoczeniem było, że ktoś zrobi automat do gier z tej opowieści.
Phantom of the Opera wyprodukowany przez NetEnt jest oparty na horrorze Universal Studios z roku 1943. Jest on częścią długiej linii podobnych produkcji, z którą firma NetEnt produkująca podobne gry (w tym wiele z nich już istnieje), ponownie uruchamia w ramach akcji „Dark Universe”.

Mając w tej grze kilka różnych dzikich zdarzeń i mnóstwo specjalnych funkcji jest to gra, którą fani opowieści z pewnością docenią.

Slot wideo Phantom of the Opera ma pięć bębnów i 40 linii wypłat i można je znaleźć w kasynach wyposażonych w oprogramowanie NetEnt. Podobnie jak większość gier stworzonych przez tę firmę, jest to gra w pełni zoptymalizowana pod kątem telefonów komórkowych, z wersją ekranu dotykowego, która jest idealna do użycia na tablecie lub telefonie komórkowym. Podobnie jak w przypadku większości internetowych automatów do gry w prawdziwe pieniądze, dostępna jest również gra w bezpłatnej wersji, jeśli chcesz spróbować ją przed grą za pieniądze.

Na poziomie bardzo podstawowym głównym celem tego slota jest dopasowanie identycznych symboli na bębnach, z wygranymi dostępnych w obu kierunkach: od lewej do prawej lub od prawej do lewej. Podstawowymi częściowymi symbolami, na które gracze mogą się zgadzać są to cztery karty do gry: piki, diamenty, kluby i serca, z których wszystkie mają wyglądać jak zepsute lustra.
Większe wypłaty można wygrać dopasowując sztylety, lustra, pierścienie i kwiaty.

Prawdziwe wysoko płatne ikony należą do dwóch gwiazd tego show: Christine i Phantoma.

Runda darmowych spinów, uaktywni się po wylosowaniu 3 żyrandoli Scatter na bębnie 1, 3 i 5. W trakcie trwania tej rundy, sekcja liny na której wisi żyrandol zostanie ucięta za każdym razem gdy pojawi się symbol Phantoma na bębnach.
Jeśli wszystkie 5 lin, które trzymają żyrandol zostanie ucięte, to żyrandol spadnie i runda darmowych spinów się zakończy.

Wytrawnych graczy ten slot miło zaskoczy, nowicjuszy zaś wciągnie. Zapraszamy do gry.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *