Pierwszy legalny salon gier w Bełchatowie

salon gier

Pierwszy legalny salon gier w województwie łódzkim otwarto w Bełchatowie. Jest to salon gier na automatach prowadzony przez Totalizator Sportowy Sp. z o. o., której to firmie zagwarantowano monopol na urządzanie gier na automatach poza kasynami gier.

W cywilizowanych warunkach, bezpiecznie, pod kontrolą organizatora oraz na zarejestrowanych urządzeniach klienci salonu będą mogli do woli grać na automatach. Nie będzie obawy, że urządzenia są tak ustawione, by nie pozwalały wygrać, nie trzeba też martwić się o wypłatę wygranej.

Zgodnie z przepisami ustawy o grach hazardowych Totalizator Sportowy, jako urządzający gry na automatach, zobowiązany jest zapewnić w salonie gier ochronę uczestników gry przed negatywnymi skutkami hazardu poprzez wdrożenie regulaminu odpowiedzialnej gry, który przewiduje między innymi: a niezbędną weryfikację wieku graczy, gdyż zgodnie z ustawą wstęp do ośrodków gier oraz do punktów przyjmowania zakładów wzajemnych dozwolony jest dla osób, które ukończyły 18 lat; a wymóg rejestracji przed przystąpieniem do gry poprzez podanie swoich danych; a określenie limitu dziennych środków, jakie dla swojego bezpieczeństwa gracze mogą użyć do prowadzenia gier.

Każdy legalny salon gier zanim zostanie otwarty, musi zostać urzędowo sprawdzony przez funkcjonariuszy Urzędu Celno-Skarbowego.

W najbliższym czasie Totalizator Sportowy zamierza uruchomić kolejny salon gier w Piotrkowie Trybunalskim.

Źródło: Express Ilustrowany

1 komentarz w “Pierwszy legalny salon gier w Bełchatowie

  1. Jestem ciekawy czy dożyję jeszcze monopolu państwowego na kluby go-go ? Bo na burdel państwowy to raczej już się nie za łapię a szkoda bo wszystko powinno być państwowe i jeszcze za darmo a w szczegulności dla uchodźców i dla działaczy partyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *