Pierwszy na Śląsku salon gier na automatach

Pierwszy w województwie śląskim salon gier na automatach Totalizatora Sportowego został uruchomiony w Bielsku-Białej. Znajduje się w nim aż 50 urządzeń. To dziesiąty taki salon w Polsce i jeden z największych.

Totalizator Sportowy w ramach rozpoczętego z końcem czerwca pilotażu gier na automatach, uruchomił w poniedziałek 1 października salon gier na automatach w Bielsku-Białej. Znajduje się w nim 50 urządzeń niemieckiej firmy, z którą współpracę rozpoczął Totalizator. Jak tłumaczy Olgierd Cieślik, prezes zarządu Totalizatora Sportowego, otwarcie salonu w Bielsku-Białej jest związane z procesem towarzyszącym rozpoczęciu uruchomieniu tych punktów.

Mamy już wybrane dwa lokale w Katowicach, są prawie gotowe i znajdują się w trybie administracyjnym akceptacji. Kolejne mamy wybrane w Sosnowcu, Bytomiu, Częstochowie. Są przygotowane i na dniach będą uruchamiane. W Bielsku-Białej proces adaptacji był bardzo szybki. Jeśli wszystko mamy gotowe, po co czekać? Mieliśmy zaakceptowane miejsce, maszyny, certyfikowane i odebrane urzędowo. Nie mieliśmy powodu, by czekać. Tak falowo idziemy w całej Polsce – wyjaśnia Cieślik.

Salon w Bielsku-Białej jest dziesiątym salonem gier na automatach, jakie dotąd uruchomił Totalizator Sportowy. Jest jednym z największych w kraju – znajduje się tu aż 50 urządzeń. Cieślik wyjaśnia, że Totalizator sam wybiera lokal, który może pomieścić – zgodnie z ustawą od 3 do 50 automatów.

Całość czytaj na: dziennikzachodni.pl

4 komentarze(y) w “Pierwszy na Śląsku salon gier na automatach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *