Pierwszy zjazd Gaming Masterclass już wkrótce

Pierwsze zajęcia Gaming Masterclass już 10 stycznia 2019 roku!

Gaming Masterclass to także okazja do bezcennej, bezpośredniej wymiany doświadczeń – projekt kierowany jest do szerokiego grona managerów z branży hazardowej i nie tylko. Będzie to więc okazja na nawiązania branżowych kontaktów i pogłębienia już nawiązanych relacji. To także szansa na udział w dyskusji, której głównym celem będzie wskazanie obszarów, które wymagają najpilniejszej reakcji ustawodawcy.

Jednym z prowadzących będzie mec. Przemysław Bloch, ekspert prawa hazardowego i Partner w Gaming 5.0.

Przemysław Bloch jest radcą prawnym, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Aplikację radcowską odbył w ramach Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Prowadzi własną kancelarię prawną, specjalizując się w prawie spółek handlowych, prawie hazardowym oraz prawie wysokich technologii. Ekspert w Ministerstwie Cyfryzacji i doradca Dyrektora Muzeum Łazienki Królewski w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w spółkach prawa handlowego, w tym w spółkach Skarbu Państwa (m.in. Totalizatorze Sportowym). Współtworzył Spółkę Traf – Zakłady Wzajemne, w której odpowiadał za stworzenie i rozwój sieci sprzedaży.

Liczba miejsc ograniczona! Zapisy i szczegółowe informacje:(http://gamingmasterclass.pl/)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *