Piłkarz został milionerem dzięki loterii

loteria

Kevin O’Connor w grudniu otrzymał od wujka prezent w postaci losu na loterii. Kilka tygodni później dowiedział się, że wygrał milion euro.

Ostatnie miesiące są dla Kevina O’Connora jak z bajki. Irlandzki piłkarz latem podpisał kontrakt z Preston North End i gra na zapleczu Premier League. Długo musiał czekać na swoją szansę, ale pod koniec roku zaczął regularnie grać. Wtedy nawet nie wiedział, że nowy rok rozpocznie się dla niego jeszcze lepiej.

14 grudnia wujek kupił mu los na loterii i wręczył jako prezent świąteczny. Zapomniał o nim, ale mama piłkarza usłyszała, że główna nagroda padła w sklepie, w którym Peader Murphy zakupił los. Pani O’Connor poprosiła syna, aby ten wysłał jej zdjęcie z numerami.

Okazało się, że to właśnie zawodnik Preston North End był tym szczęśliwcem, który wygrał milion euro. W sieci już są zdjęcia 22-latka z wygraną.

Nie sądzę, aby wygrana cokolwiek zmieniła. Na razie nie mam żadnych planów, ale pewnie za kilka dni podejmiemy jakieś decyzje. Najważniejsza jest dla mnie rodzina i to ona jest na czele wszelkich planów – komentuje irlandzki piłkarz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *