Playnation – lider branży rozrywkowej współpracuje z NOVOMATIC w UK

W ramach współpracy z NOVOMATIC UK, Playnation jest przykładem najlepszej praktyki kooperacji biznesowej, jako wiodący dostawca rozrywki rodzinnej w Wielkiej Brytanii. Jest obecnie liderem na tym rynku w sektorze rekreacji w parkach wakacyjnych, stacjach serwisowych na autostradach, rodzinnych pubach, kręgielniach i głównych lotniskach.

Firma Playnation, założona została w 2013 r. w następstwie powstałego wcześniej Management Buy Out, wspieranego przez Palatine Private Equity, co miało na celu ugruntować pozycję firmy, jako wiodącego brytyjskiego dostawcy rozwiązań dla rozrywki rodzinnej branży rozrywkowej. Dzisiaj Playnation zatrudnia ponad 800 osób w Wielkiej Brytanii, a jej główna siedziba mieści się w Runcorn. We wrześniu 2015 r. Palatine Private Equity zakończyła sprzedaż Playnation na rzecz NOVOMATIC UK.

Playnation posiada i obsługuje około 20 000 automatów rozrywkowych w ponad 1 700 punktach i miejscach rozrywki rodzinnej w Wielkiej Brytanii. Firma współpracuje z liderami rynku w sektorze rozrywki w parkach wakacyjnych, stacjach obsługi autostrad, rodzinnych pubach, kręgielniach i głównych lotniskach.

W parkach wakacyjnych i na lotniskach przedstawiciele Playnation mają własne zespoły, które są odpowiedzialne za bieżące zarządzanie i obsługę oferty, zapewniając obsługę klienta jako ostatecznego konsumenta, współpracując ściśle z daną firmą-gospodarzem. Ten stylu działania zależy od rozmiaru i położenia geograficznego danej lokalizacji.

W centrach do gry w kręgle i strefach obsługi autostrad świadczona jest oferta usług obejmująca naprawy maszyn i zbiórkę gotówki. Jest to oparte na usłudze callout i uczestniczy w programie konserwacji prewencyjnej oraz skutkuje regularnymi zbiórkami środków finansowych z gier. Zabezpiecza ten odcinek krajowy zespół personelu terenowego. W niektórych przypadkach oferują zespoły te oferują tylko tą usługę dla klientów, zastępując wyspecjalizowane agencje ochrony.

Maszyny poddane eksploatacji różnią się typem w lokalach Family Entertainment Center, najczęściej eksploatowane są gry wideo, dźwigi do zabawek i sypchacze 2p oraz regulowane wysokością wypłat automaty do gier zwane „owocówkami”.
Firma w ramach swojej oferty dostarcza również maszyny do grawerowania tagów zwierząt na rynek sklepu zoologicznego, z maszynami w każdym sklepie „Pets at Home” oraz w większości wiodących brytyjskich sieci opieki nad zwierzętami. Krajowy zespół serwisowy obsługuje również tę część działalności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *