Playtech reorganizuje ofertę agregacji treści

Usługa agregacji treści Playtech Open Platform (POP) została ponownie uruchomiona po szeroko zakrojonej przebudowie, a dostawca rozwiązań do gier obiecał większy wybór i większą funkcjonalność dla programistów i klientów operatorów.

W ramach ulepszeń Playtech ma teraz bezpośredni dostęp POP do swojego Marketplace – skutecznego sklepu z aplikacjami do gier – a POP został również zintegrowany z platformą zarządzania i marketingu odtwarzacza IMS dostawcy. POP będzie współdziałać z projektowaniem treści gier i narzędzi do tworzenia gier dla programistów w ramach Gaming Platform As Service (GPAS).

Rzecznik Playtech powiedział stronie iGamingBusiness.com, że dzięki wprowadzeniu identyfikacji gier, zarządzania i rozwoju w to samo miejsce, firma stworzyła „ekosystem”, który uprości proces agregacji treści. Udoskonalony POP, który jest już dostępny i dostępny dla licencjobiorców Playtech, zapewnia operatorom dostęp do rosnącej biblioteki gier od dostawców, w tym IGT, Red Tiger i Blueprint.

Dostęp do treści zewnętrznych i integracja są od dawna problemem dla operatorów. POP zmieni całe doświadczenie, a jego integracja z innymi technologiami przyniesie ogromne korzyści.

– powiedział Peter Mares, dyrektor ds. Technologii w jednostce Games Innovation Labs Playtech.

Buzz Bingo, który przemianował się na Gala Bingo w zeszłym roku, jest jednym z kilku operatorów, którzy mają teraz dostęp do ulepszonej usługi POP. W zeszłym roku firma zawarła umowę z Playtech na temat dostarczania treści w bingo i w branży kasynowej, a także dostęp do narzędzi IMS, które są połączone z Playtech’s Engagement Center – gdzie operatorzy mogą wykonywać różne zadania związane z zarządzaniem odtwarzaczem.

Dyrektor generalny Buzz Bingo, Chris Matthews, powiedział:

Nowa platforma przenosi nas na wyższy poziom i pozwoli nam zaoferować znacznie lepszą podróż gracza zarówno po sprzedaży detalicznej, jak i cyfrowej.

Źródło: tottalygaming

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *