Poczta Polska wprowadzi płatność kartą za produkty Totalizatora Sportowego

Totalizator Sportowy

Od lipca klienci Poczty Polskiej mogą płacić bezgotówkowo w 4 tys. 700 placówkach i u 3 tys. 500 kurierów – poinformowała we wtorek Poczta Polska. Dodano, że wkrótce planowane jest rozszerzenie usług o płatności kartami za produkty Totalizatora Sportowego.

Jak dodano w komunikacie, konsorcjum Banku Pocztowego, PKO BP i eService dostarczy terminale dla placówek i kurierów Poczty Polskiej. Umowa obowiązywać będzie przez kolejne trzy lata.

Jak wskazano, „oprócz akceptacji płatności kartami Visa i Mastercard oraz wielu innych organizacji płatniczych, klienci mają do dyspozycji płatności BLIKiem, płatności w walucie karty (DCC), doładowania telefonów komórkowych kartą czy usługę cash-back, pozwalającą wypłacać gotówkę z karty w placówce pocztowej”.

W komunikacie czytamy, że „Poczta Polska jako pierwsza na krajowym rynku wprowadziła ponadto unikatowe rozwiązanie płatnicze umożliwiające bezgotówkowe opłacenie paczki pobraniowej”. Usługa jest dostępna dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Klienci podczas odbioru przesyłki od kuriera czy w placówce pocztowej mogą też bez limitów kwotowych i dodatkowych kosztów opłacić bezgotówkowo należność wynikającą z usługi pobrania.

W najbliższym czasie konsorcjum wraz z Pocztą planuje wprowadzić nowe usługi na terminalach, w tym rozszerzenie akceptacji płatności kartami na produkty Totalizatora Sportowego – poinformowała spółka.

Poczta Polska jest największym operatorem na rodzimym rynku, zatrudniającym ponad 80 tys. pracowników. Ma ponad 7,5 tys. placówek, filii i agencji pocztowych.

Źródło: PAP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *