Poczuj wiatr we włosach

Jest kilka naprawdę wysokiej jakości slotów internetowych z motywem motocykla a Easy Slider jest właśnie jedną z takich wyśmienitych gier.

Jest to jeden z najlepszych tytułów motocyklowych w portfolio NextGen, a podobnie jak w przypadku wszystkich swoich slotów, również w nim można cieszyć się wspaniałą kombinacją grafiki, dźwięków i rozgrywek, które sprawiają, że możesz się poczuć jak rasowy biker. Prawdziwi motocykliści na pewno poczują się w pełni zadowoleni i wykorzystają tą grę!

Świetnie gra się podczas dłuższej sesji, nawet dla początkujących graczy jest to duża przyjemność, ze względu na stosunkowo niską możliwość zaangażowania finansowego. Oprócz interfejsu graficznego dla użytkownika mającego zastosowanie tylko w grach oferowanych przez NextGen w grach nowej generacji, Easy Slider jest wyposażony w opatentowaną funkcję Slide-a-Wild, która pozwala graczom wybrać własny styl gry.
Podstawowe działanie w tej grze są bardzo proste, chodzi o to aby można było zgarnąć bonusy poustawiane w 25 liniach wraz z wygranymi i duża liczbą różnych zakładów.

Jeśli nie jesteś zadowolony ze swoich wygranych w Easy Slider, to dlaczego dodatkowo nie skorzystać z funkcji Gamble, próbując podwoić lub czterokrotnie pomnożyć wygraną posiadając niewielkie szczęście?

Wsiadaj na tą dziką maszynę i próbuj swojego wiatru we włosach TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *