Podczas wspólnych działań zatrzymali nielegalne automaty

Jarosławscy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą podczas działań prowadzonych wspólnie z funkcjonariuszami Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, w jednym z lokali na terenie Jarosławia, zabezpieczyli trzy automaty do gier hazardowych, działające niezgodnie z przepisami ustawy o grach hazardowych.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą jarosławskiej jednostki i funkcjonariusze Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, w czasie wspólnych działań, w jednym z lokali na terenie Jarosławia, ujawnili 2 automaty do gier typu Quizomat, automat typu walizkowego oraz kwotę około 2 tys. zł.

Przeprowadzone eksperymenty wykazały, że gry rozgrywane na tych urządzeniach są grami hazardowymi.

Ujawnione urządzenia zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu. W tej sprawie toczy się postępowanie karne skarbowe.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu

 1. jak ludzie chcą i tak znajdą sposób, ale z drugiej strony po co ryzykować, hajs może i łatwy ale ile to ciągania później. przecież od nie tak dawna są takie punkty w których można się pobawić i nikt nikogo nie zamyka, przejazdem w Białymstoku na ***** byłem, tak jakby mniej te automaty oszukują

 2. Panie D…

  Przecież monopol miał być na Krajowym kapitale stworzony!
  Te co na magazynie to patent wroga, nie wiesz tego? Ciemna masa łyknęła plan ale już nie zainteresowała się jego wykonaniem – zakup sprzętu za podwójną kwotę z DE, który jest totalnym niewypałem!

  1. a w Nowym Targu coś tam słychać, ale fajnie jakby u nas znalazł się lokal taki jak we Wrocku maja obok rynku, to i pograć byłoby gdzie, bez strachu

 3. Właśnie mnie olśniło! Pomysł genialny, bo prosty banalnie: po ciul monopolista ma, za grube miliardy, kupować automaty po całym świecie, skoro na celnych magazynach wybór wszelkiego rodzaju sprzętów jest praktycznie nieograniczony! Są maszyny chodzone, ale popularne, a są też nówki sztuki ledwie śmigane – do wyboru, do koloru! Jeśli orzekają przepadek tego na rzecz Skarbu Państwa, czemu nie przekazywać tego do wykonywania monopolu?
  A no tak, prawie zapomniałam: monopol na tym ma polegać przede wszystkim, by sprzęty kupić tam gdzie od dawno wiadomo i za cenę dawno już ustaloną…

 4. Najpierw legalny boznes rozwalkowali i stwierdzili ze wszyscy to bandyci i wogole hazard to zlo wcielone. Nie mija wiele czasu az tu nagle identyczne sprzety tylko totolotkowe sa super i wogole hazardowe ale tak jakby niehazardowe. No ale najwazniejsze ze panstwowe jak za komuny a nie prywaciarzy co to z ludzkiej krzywdy zyli. Niektorzy mentalnie to zostali wlasnie w tej komunie.

 5. Napiszcie coś na future to się komentarze ożywią
  Ja słyszałem że wchodzi lepsza firma z lepszymi (normalnymi) warunkami i ich sprzęt też jest lepiej dopracowany…
  Powodzenia

 6. I super. Zabierać automaty bandytom żerującym na słabościach ludzi. Wogole to wprowadzić zero hazardu chociaż do domu pieniądze przyniosą chłopy a nie ze dzieciom na jedzenie brakuje. A was bandytke do więzień pozamykać nieroby jedne.

   1. do totka to tak średnio bym powiedział, bo każdy ma swoją głowę. ja przeznaczam sobie pewną kwotę i tego się trzymam wyjdzie to wyjdzie nie to nie, i wracam. Takie punkty też są potrzebne i lepiej żeby były totka niż nie wiadomo kogo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *