Podpisano umowę współpracy pomiędzy Greentube i CashBet Coin

CashBet, wiodący dostawca platformy iGaming i operator „pod klucz”, zgodził się na współpracę w zakresie kryptowalut z operatorem kasyna społecznościowego Funstage, spółką zależną Greentube i częścią NOVOMATIC Interactive.

Transakcja obejmie CashBet Coin – kryptowalutę CashBet, dla kompletnego ekosystemu blockchain dla iGaming, udostępnionego jako metoda płatności użytkownikom flagowej platformy GameTwist Funstage, jednej z największych na świecie społeczności graczy online.

Ta platforma do kasyna społecznościowego i gier zręcznościowych obecnie współpracuje z ponad milionem aktywnych użytkowników miesięcznie. GameTwist pozwoli graczom na kupowanie kredytów za pomocą CashBet Coin w kolekcji ponad 400 gier, w tym automatach, kasynach, grach karcianych i bingo.

Szeroko stosowany w całej Europie kontynentalnej platforma GameTwist będzie akceptować CashBet Coin we wszystkich jurysdykcjach, w których działa.

Ronald van der Brink, Greentube CCO, powiedział:

„Siła i techniczna doskonałość platformy kryptowalut CashBet od razu nam się wyróżniała i z dumą oferujemy naszym graczom ekscytujący nowy sposób na granie w ich ulubione gry. Jesteśmy pod wrażeniem połączenia gotówki CashBet z technologią blockchain. „

Dr Mike Reaves, dyrektor generalny i współzałożyciel CashBet, powiedział:

„Zależy nam na uczynieniu CashBet Coin podstawową krypto walutą dla gier iGaming na rynkach całego świata. Współpraca z Greentube i Funstage to świetny sposób na użycie CashBet Coin przez dowolnego gracza jako walutę płatności dla jednego z najlepszych serwisów społecznościowych na świecie. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z Greentube, ponieważ zdają sobie sprawę z zalet, jakie CashBet Coin może przynieść w grach w kasynie społecznościowym. Jest to wyraźna wskazówka przywództwa CashBet, gdy staramy się urzeczywistnić naszą ambicję. „

Mike Reaves dodał – „Reputacja platformy GameTwist jako domu dla innowacyjnych i ekscytujących treści do gier społecznościowych jest niezrównana i cieszymy się z długiej i owocnej współpracy”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *