PokerStars chce zwrócić pieniądze graczom PKR po czasowym zamknięciu witryny

PokerStars ogłosił, że chce zapłacić graczom, którzy stracili pieniądze po nagłej przerwie. Operator online został zawieszony przez firmę Microgaming z powodu trudności finansowych.

Eric Hollreiser, Amaya, wiceprezes ds. Korporacyjnych korporacji, powiedział w blogu „Od dziś zaczynamy robić bilans PKR graczy z dolara na dolar w kontach PokerStars, bez żadnych wyjątków.”

Ci, którzy mają konta PokerStars powinni mieć możliwość otrzymania funduszy PKR za pomocą prostego procesu wyszukiwania. Firma chce jak najszybciej przekazać fundusze do zainteresowanych graczy.

„Opracowaliśmy system z administratorem, aby upewnić się, że pieniądze graczy są zwracane prawidłowo, ale prosimy cierpliwosc. Nasze rachunki musi być ręcznie przypisane przez nasz zespół wsparcia klienta. Jeśli gracz uważa, że posiadasz fundusze na PKR, powinien sprawdzić swój adres e-mail w celu uzyskania dalszych instrukcji. ”

Wpłynęło około 60 000 skarg od graczy na niewypłacalność PKR. PokerStars nie będzie w stanie ożywić tej marki, która była hitem społeczności po jego debiucie w 2006 roku. Witryna zawierała grafikę inspirowaną grafiką wideo oraz opcje dla w pełni dostosowanych awatarów 3D, które wspominały o środowisku pokera na żywo. W 2016 roku PKR przeniósł się do sieci pokerowej MPN, sieci pokerowej Microgaming i był w stanie zachować 3-D klienta i związany z nim swój urok. Nagłe zamknięcie PKR zaskoczyło wielu.

Hollreiser powiedział: „To się dzieje, gdy gracze nie są chronieni tak, jak powinni. Nie jest to sprawiedliwe oraz nie jest dobrze widziane w świecie pokera. Zdecydowaliśmy się, że zamierzamy wprowadzić zadość uczynienie dla wszystkich graczy i podpisać z nimi umowę wraz z podmiotem wyznaczonym przez administratora Sądu.

„Robimy to, ponieważ myślimy, że to jest słuszne działanie dla świata pokera i zachęcamy innych do dołączenia do nas.  PokerStars jest dumny, że znów jesteśmy w stanie wyjść wyzwaniom i pomóc tym pokrzywdzonym graczom. Tym działaniem chcemy zachęcić wszystkie firmy z branży do wprowadzenia większej ochrony interesów graczy „.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *