Polacy będą mogli grać w Eurojackpot

EuroJackpot

Totalizator Sportowy wprowadza do swojej oferty nową grę. Czesi, Niemcy, Finowie wygrywali w niej do tej pory nawet 376 mln złotych.

Już od września Polacy będą mogli zawierać zakłady w europejskiej loterii Eurojackpot. Grę wprowadza do swojej oferty Totalizator Sportowy – informuje Puls Biznesu.

Nowa gra może rozbudzić w Polakach wielkie emocje, bo i pieniądze jakie można wygrać są naprawdę spore. W historii Eurojackpot odnotowano dwie wypłaty w wysokości 90 mln euro (równowartość 376 mln zł) – w Niemczech i Czechach. W rankingu wypłat znajduje się w sumie ponad 30 pozycji w wysokości nie mniejszej niż 10 mln euro – to bowiem suma gwarantowana za trafienie głównej wygranej.

Wśród krajów, których obywatele mogą grać w Eurojackpot znajdują się dziś m.in. Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Islandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Słowenia, Szwecja, Włochy, Węgry, Czechy, Słowacja.

W Polsce rekordowa wygrana w Lotto wyniosła 36,7 mln złotych. W pierwszej piątce znajdują się kwoty nieco niższe – od 30,5 mln zł.

Źródło: next.gazeta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *