Polak, który wygrał miliony, nie odbiera pieniędzy

Eurojackpot

193 mln złotych wciąż czekają na posiadacza kuponu Eurojackpot. Mija już tydzień od szczęśliwego losowania, a Polak, który rozbił bank loterii, wciąż nie odebrał pieniędzy.

To jeszcze nie koniec emocji w sprawie wygranej przez polskiego gracza 193 mln zł w loterii Eurojackpot. Od losowania minął już ponad tydzień, a tymczasem szczęściarz wciąż nie odebrał pieniędzy. Czas biegnie. Zwycięzca może odebrać nagrodę w ciągu 60 dni – wynika z regulaminu Eurojackpot.

Niektórzy gracze zgłaszają się po nagrodę już dzień po losowaniu. Niekiedy jednak potrzebują więcej czasu na oswojenie się z wygraną, poinformowanie rodziny i uporządkowanie spraw prywatnych – mówi WP Jarosław Tomaszewski z biura prasowego Totalizatora Sportowego. – Oferujemy pełny komfort zwycięzcom. Nie trzeba nawet dzwonić i umawiać się, można wejść do siedziby Totalizatora z ulicy i na podstawie kuponu zrealizować wypłatę – dodaje.

Dopóki gracz nie odbierze pieniędzy, Totalizator Sportowy dla bezpieczeństwa zwycięzcy nie ujawnia nawet miejscowości, gdzie wykupiono los. Dlatego wciąż wiadomo jedynie, że wygrana padła w powiecie piotrkowskim. Przypomnijmy, że po losowaniu 10 maja po raz pierwszy główna wygrana I stopnia przypadła Polakowi. Pula wynosiła prawie 400 mln zł. Gracz z Polski podzielił się z osobą, która zagrała w Niemczech.

Całość czytaj na: wp.pl

1 komentarz w “Polak, który wygrał miliony, nie odbiera pieniędzy

  1. Ja bym też nie odebrał po tym jak napisaliście ile to fiskus zabierze. Proszę następnym razem nie straszyć ludzi to może znowu zacznę grać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *