Policja publikuje wizerunek sprawcy, który dokonał napadu na zakład bukmacherski

Policjanci z wydziału kryminalnego poszukują mężczyzny, który napadł na zakład bukmacherski w Bielsku-Białej przy ul. Cieszyńskiej.

Sprawca obezwładnił 20-letnią pracownicę i skradł gotówkę. Do zdarzenia doszło 14 września 2018 r. około 18.50. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Publikujemy zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Sprawcą był mężczyzna w wieku około 28 – 30 lat, średniej budowy ciała, wzrost 170 – 180 cm, włosy czarne, charakterystyczne duże, czarne brwi. Ubrany w czarną, matową kurtkę z kapturem. Napastnik wtargnął do zakładu bukmacherskiego mieszczącego się w Bielsku-Białej przy ul. Cieszyńskiej. Zaatakował pracownicę. Obezwładnił ją dusząc za szyję, po czym skradł z kasy gotówkę. Po napadzie uciekł z miejsca zdarzenia.

Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Publikujemy zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. 33 812 12 80 lub na nr alarmowy 112.

Policja gwarantuje anonimowość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *