Policja zatrzymuje kolejne automaty

automaty

Wspólne działania policjantów z Pieńska z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego ze Zgorzelca doprowadziły do zabezpieczenia 3 nielegalnych automatów do gier hazardowych.

Policjanci z komisariatu w Pieńsku działając z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego ze Zgorzelca w minionym tygodniu skontrolowali lokal, gdzie zabezpieczyli 3 automaty do gier hazardowych.

Na zabezpieczonych maszynach zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone w celach komercyjnych, na organizowanie których wymagana jest koncesja niezbędna do prowadzenia kasyna.

Powyższe fakty zostały ustalone przez policjantów w trakcie przeprowadzonych na miejscu eksperymentów procesowych, które potwierdziły, że są to maszyny działające w sprzeczności z przepisami ustawy o grach hazardowych.

[numblock num=”” style=”3″]Policjanci zabezpieczyli automaty i przekazali je funkcjonariuszom Delegatury Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego ze Zgorzelca, którzy prowadzić będą teraz dalsze postępowanie w tej sprawie. Zgodnie z kodeksem karno-skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3 – mówi Oficer Prasowy KPP w Zgorzelcu st. sierż. Mariola Kowalska.[/numblock]

1 komentarz w “Policja zatrzymuje kolejne automaty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *