Policjanci z celnikami zlikwidowali nielegalny salon gier

automat do gier

Krakowscy policjanci nie ustają w walce z nielegalnym biznesem hazardowym. Doskonałe rozpoznanie środowiska amatorów „jednorękich bandytów” oraz przeprowadzane wspólnie z celnikami akcje, skutkują likwidacją kolejnych salonów gier, działających niezgodnie z obowiązującą ustawą.

14 maja br. kryminalni z VIII Komisariatu Policji w Krakowie wraz z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej kolejny raz ujawnili na os. Centrum B w Nowej Hucie nielegalnie prosperujący lokal z automatami do gier, do którego wstęp miały jedynie zaufane osoby. Podczas akcji zabezpieczono 7 maszyn do gier hazardowych o szacunkowej wartości sięgającej 50 000 zł.

Ujawniona działalność przestępcza mogła narazić Skarb Państwa na straty w kwocie kilkudziesięciu tysięcy złotych. Organizatorowi gier hazardowych, poza wysoką grzywną, grozi kara pozbawienia wolności do lat 3 lat.

Policjanci i celnicy zapewniają, że w dalszym ciągu będą bezwzględni, w zwalczaniu tego rodzaju nielegalnego oraz szkodliwego społecznie procederu.

Źródło: Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *