Policjanci zabezpieczyli nielegalne automaty do gry

Policja

Wspólne działania lęborskich policjantów oraz funkcjonariuszy Urzędu Celno-Skarbowego w Słupsku doprowadziły do zabezpieczenia na terenie Lęborka 3 nielegalnych automatów do gry.

Wspólne działania policjantów Komendy Powiatowej Policji w Lęborku oraz funkcjonariuszy Urzędu Celnego-Skarbowego w Słupsku skierowane były przeciwko osobom zajmującym się urządzaniem gier, niezgodnie z obowiązującą ustawą o grach hazardowych.

Mundurowi skontrolowali lokal znajdujący się w centrum Lęborka, w trakcie której zabezpieczyli 3 automaty do gier hazardowych. Na zabezpieczonych maszynach zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone w celach komercyjnych, na urządzenie których wymagana jest koncesja na prowadzenie kasyna. Powyższe fakty zostały ustalone w trakcie przeprowadzonych na miejscu eksperymentów procesowych, które potwierdziły, że są to maszyny działające w sprzeczności z przepisami o grach hazardowych.

Policjanci zabezpieczyli automaty i przekazali je funkcjonariuszom Urzędu Celno-Skarbowego w Lęborku, którzy prowadzić będą dalsze postępowanie w tej sprawie.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Lęborku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *