Policjanci zlikwidowali nielegalne automaty do gry

jednoręcy bandyci

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sławnie wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno – Skarbowego w jednym z lokali na terenie powiatu sławieńskiego ujawnili dwa działające bez zezwolenia automaty do gry. Maszyny zostały zabezpieczone. Ich wartość oszacowano na łączną kwotę blisko 40 tysięcy złotych.

Sławieńscy kryminalni, zajmujący się walką z przestępczością gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno – Skarbowego zorganizowali działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości związanej z nielegalnym hazardem. Mundurowi weszli do wytypowanego wcześniej lokalu rozrywkowego w powiecie sławieńskim, w którym sprawdzili pochodzenie i legalność wykorzystania automatów do gier. Funkcjonariusze zabezpieczyli wszystkie działające w ,,salonie” automaty, ponieważ były one nielegalne i wykorzystywane do celów komercyjnych.

W wyniku działań zabezpieczyli dwa automaty o wartości blisko 40 tysięcy złotych i przekazali je funkcjonariuszom Urzędu Celno – Skarbowego w Koszalinie, którzy będą prowadzili dalsze postępowanie w tej sprawie.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Sławnie

1 komentarz w “Policjanci zlikwidowali nielegalne automaty do gry

  1. „mundurowi weszli do wytypowanego wcześniej lokalu rozrywkowego w powiecie sławieńskim, w którym sprawdzili pochodzenie i legalność wykorzystania automatów do gier.” zawsze czytamy o tym, że policjanci, czy tam celnicy sprawdzili legalność, a przecież tylko lotto ma monopol i to jest legal, a te wszelkie lokale obklejone siódemkami, to od razu wiadomo że nielegal.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *