Polska firma technologiczna podbija międzynarodowy rynek kasyn

Sygnisoft, jako jedyna polska firma została zaproszona do konkursu, na stworzenie nowej wersji kasyna internetowego, organizowanego przez działający na rynku globalnym ShadowBet.com. Polskie rozwiązanie zostało uznane za najlepsze spośród wszystkich 7 biorących udział.

Wywodzący się z Malty ShadowBet.com ogłaszając konkurs jasno sprecyzował rozwiązanie idealnego kasyna stawiają na nowoczesną technologię oprogramowania oraz elastyczne mechanizmy wspierające organizowanie promocji oraz gamifikacji klientów kasyna. Kolejnym istotnym warunkiem stawianym przez organizatora było bezpieczeństwo informacji. Każda z firm biorących udział w konkursie zobowiązana była posiadać certyfikat ISO27001. Wymóg ten nie pozostaje bez znaczenia, głównie w kontekście nowych unijnych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych RODO/GDPR.

Zaproszenie do konkursu było pokłosiem spotkania przedstawicieli ShadowBet i Sygnisoft podczas londyńskich targów ICE Totally Gaming w 2016 roku. Dzięki programistom, analitykom biznesowym oraz kierownikom projektu, doświadczonym w branży rozwiązań rozrywki w internecie, firmy znalazły płaszczyznę do rozmów o potencjalnej współpracy.

Konkurencja, w szczególności dwie pozostałe firmy, które razem z nami trafiły do ścisłego finału, miały bardzo ciekawe i zaawansowane rozwiązania, lecz naszym atutem była nowoczesna technologia, która przesądziła o wygranej. Większość rozwiązań funkcjonujących na rynku powstała wiele lat temu i dzisiaj ma duży dług technologiczny. W naszym przypadku użycie nowych rozwiązań technologicznych do programowania interfejsu przynieść może wiele korzyści, zaczynając od możliwości programistycznych, a kończąc na wydajności infrastruktury serwerowej. Nasze rozwiązania pozwolą ShadowBet.com osiągnąć zakładane cele oraz zbudować większe zaangażowanie graczy – Rafał Stępniewski CEO Sygnisoft SA

Efekt współpracy polskiej firmy z międzynarodowym kasynem będzie widoczny na początku 2018 roku. Co prawda polscy gracze nie będą mieć możliwości sprawdzenia rozwiązania w praktyce ze względu na obowiązujące w Polsce prawo dotyczące zakazu funkcjonowania kasyn internetowych umożliwiających obywatelom Rzeczpospolitej Polskiej udziału w grach hazardowych.

Shadowbet.com jest relatywnie nowym graczem na rynku e-hazardu, ale od samego początku swojej działalności jest doceniany i zauważany w międzynarodowym środowisku. Z końcem 2016 był w TOP5 nowych kasyn internetowych, a w 2017 zdobył nominację w konkursie organizowanym przez EEGEvents w Budapeszcie w kategorii TOP5 Best Overall Casino Operator in Central and Eastern Europe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *