POLSKI SUKCES – PROMATIC na targach ICE 2017 w Londynie

Promatic

Największy polski producent automatów, produktów oraz rozwiązań systemowych dla branży hazardowej – PROMATIC – spełnił swoje założenia na tegorocznych targach ICE w Londynie.

Firma z Jeleniej Góry zaprezentowała wysokiej jakości sprzęty i rozwiązania, ciekawe gry slotowe oraz doskonałą jakość produktów, które skutecznie konkurowały ze światowymi korporacjami.

Świetne grafiki, animacje oraz dźwięki gier to tylko niewielka część tego, co przyciągało na stanowisko PROMATIC. W ofercie polskiej firmy nie zabrakło dwu- i trzymonitorowych kabinetów HOT-FUN, z doskonałym software’m. Pojawiły się najpopularniejsze tytuły wysokiej jakości gier, opracowanych z dbałością o najmniejszy szczegół.

Firma PROMATIC jakiś czas temu postawiła na technologię i tym dziś wygrywa wśród konkurencji. Nasz krajowy produkt okazał się solidny i pożądany pośród wielu zagranicznych klientów. Produkty firmy charakteryzują się świetnym stosunkiem ceny do jakości a system Hot Fun wyposażony jest we wszystkie obowiązujące aktualnie standardy na świecie, dlatego cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

Dzięki targom ICE PROMATIC nawiązał współpracę z wieloma kontrahentami z różnych krajów m.in. Hiszpanią, Irlandią, kilkoma krajami Afryki oraz Ameryki łacińskiej, co potwierdziło, że jest znaczącym graczem w branży hazardowej.

[numblock num=”” style=”3″]Muszę przyznać, że jako wystawca jestem bardzo zadowolony z udziału w targach ICE 2017. Odwiedzający nasze stanowisko byli ściśle zainteresowani tym, po co tutaj przyszli. Nawiązaliśmy kontakt oraz współpracę z największymi kontrahentami zza granicy. Spełniliśmy założenia, z jakimi przyjechaliśmy do Londynu – to bardzo ważne.przyznał Paweł Paliwoda, prezes zarządu.[/numblock]

ICE Totally Gaming 2017 odkryło karty firmy PROMATIC. Zestawienie nowatorskich rozwiązań systemowych z doskonale dopracowanym hardware’m oraz ciekawe video sloty. To wszystko spowodowało, że PROMATIC stał się czołową firmą na polskim rynku hazardowym, z ogromnymi możliwościami na świecie.

Sprawdźcie sami jak PROMATIC prezentował się w Londynie:
[Best_Wordpress_Gallery id=”10″ gal_title=”Promatic ICE 2017″]

1 komentarz w “POLSKI SUKCES – PROMATIC na targach ICE 2017 w Londynie

Comments are closed.