Popularna sieć bingo zamyka jeden z bardziej znanych lokali

bingo

Buzz Bingo to nowa nazwa Gala Bingo – marki, która istnieje na rynku brytyjskim od 20 lat. Firma ta posiada około 140 lokali w całym kraju w tym trzy znajdujące się w Coventry. Niestety ten stan rzeczy ma się zmienić i jeden z bardzo znanych, lokali zostanie zamknięty 14 lutego.

Bardzo znany wszystkim, a zwłaszcza przyjezdnym, bo stojący na przeciwko Pool Meadow na ulicy Fairfax Street w centrum Coventry, Gala Bingo zostanie zamknięty.

Data 14 lutego 2019 roku już została potwierdzona przez Gala Leisure – właściciela lokalu.

Decyzja ta została podjęta po zapoznaniu się z audytem oraz porównaniem wyników innych lokali, w tym także tych znajdujących się w innych częściach miasta.

Rzecznik prasowy firmy zapewnia, że pracownicy są priorytetem i obecnie rozpatrywane są możliwości przeniesienia pracowników do innych placówek w mieście.

Dwa pozostałe lokale tego typu w Coventry to The Savoy Buzz Bingo Club znajdujący się na Radford Road oraz Buzz Bingo na Brade Drive na Walsgrave.

Oba te lokale we wrześniu 2018 roku przeszły re-branding wraz z pozostałymi placówkami tego właściciela.

Gala Bingo obecnie Buzz Bingo to jeden z bardzo znanych w UK operatorów gier Bingo oraz kasyn. Według właściciela firma posiada 5 milionów graczy w całym UK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *