Postawił żonę w karty, kumple ją zgwałcili

Hindus będący hazardzistą „postawił” własną żonę w karty, gdy skończyły mu się inne fanty. Gdy przegrał, jego współgracze brutalnie zgwałcili kobietę.

Tragedia miała miejsce Jaunpur w stanie Uttar Pradesh w północnych Indiach. Mężczyzna uzależniony od hazardu zaprosił do swojego domu krewnego i znajomego – wszyscy razem mieli grać ze sobą w pokera.

Kiedy gospodarzowi skończyły się pieniądze, o które mógłby grać, postanowił postawić… własną żonę. Po swojej przegranej – pozwolił dwóm mężczyznom ją zgwałcić. Skrzywdzona kobieta już po fakcie uciekła do domu swojego wuja.

Mąż pojechał za nią, przepraszał i zapewniał, że popełnił błąd. Roztrzęsiona kobieta zaufała mężowi i wsiadła z nim do samochodu. Ten w drodze do domu skręcił w las, zatrzymał się i tam ponownie dwójka mężczyzn zgwałciła jego żonę. Ofiara zgłosiła wszystko na policję. Śledczy odmówili jej jednak przyjęcia zgłoszenia i kazali po prostu złożyć do sąd oficjalny raport o przestępstwie.

Możemy sobie tylko wyobrażać, ile upokorzenia kosztowało to ofiarę tego paskudnego czynu. Problem gwałtów jest w Indiach straszliwie powszechny. Od 2012 roku liczba zgłaszanych przestępstw seksualnych samym New Delhi wzrosła do sześciu dziennie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *