Powstają kolejne salony gier pod egidą Totalizatora Sportowego

Państwowy monopolista wchodzi do gry z salonami jednorękich bandytów. Od końca czerwca Totalizator Sportowy, który po nowelizacji ustawy hazardowej został wykonawcą monopolu w zakresie organizowania gier na automatach o niskich wygranych, otwiera testowe salony gier w niektórych polskich miastach.

W tym tygodniu jeden z wzorcowych salonów pojawił się w budynku przy ul. Kijowskiej w Warszawie, gdzie mieszczą się biura tej państwowej spółki (oraz redakcja „Pulsu Biznesu”).

Kolejny salon gier został otwarty dla graczy w Krzeszowicach niedaleko Krakowa na ulicy Tadeusza Kościuszki. Następne już wkrótce będą również dostępne dla graczy, to kwestia niedługiego czasu.

W zeszłym tygodniu również został oddany do użytku kolejny salon gier w Bygdoszczy.

W ramach pilotażu spółka zamierza ustawić około 1,2 tys. maszyn w 50 miejscach w kraju. W przyszłym roku może powstać około 250 salonów, a ustawa pozwala na funkcjonowanie w kraju maksymalnie 38 tys. automatów do gry.

O otwieraniu kolejnych salonów gier na automatach będziemy informować w miarę ich udostępniania.

  1. Metek jesteś troll albo zwykły przygłup. Kibicuj ile wlezie.
    A swoją drogą to jakie są stawki w tych państwowych AONW? Najwyższa 2 PLN, a wygrana max 50?

  2. Fajnie, profesjonalnie to wygląda. Trochę kibicuję Totalizatorowi. Im się uda, widać, że to jest profesjonalnie przygotowane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *