Prague Gaming Summit 2018 zaprosił więcej ekspertów

Za zaledwie 17 dni rozpoczyna się kolejna, druga konferencja branżowa w Pradze, Praga Gaming Summit 2018. Organizatorzy ogłosili Bogdana Comana (dyrektora wykonawczego – Rombet), Tony’ego Lasa (COO Superbet Polska) i Adama Warlewskiego (szefa Online Superbet Polska) ) jako moderatorów i prelegentów podczas tej imprezy.

W 2017 r. weszły w życie nowe zmiany w polskim prawie hazardowym; operatorzy bukmacherscy znaleźli się na czarnej liście lub mają do czynienia z ciężką papierkową robotą i bardziej szczegółowymi poprawkami.

Polska jest jednym z najbardziej restrykcyjnych rynków w Europie, ale najwyraźniej zmiany wprowadzone do polskiego regulaminu hazardowego wprowadzone w ubiegłym roku były dość korzystne dla licencjonowanych operatorów zakładów bukmacherskich i pomogły im niemal podwoić swoje obroty w porównaniu z latami poprzednimi.

Najnowszy ogłoszony moderator zadba o to, aby uczestnicy mogli dowiedzieć się, w jaki sposób prowadzenie operacji w Polsce może mieć swoje atuty, prowadząc rozmowę z Piotrem Dynowskim (Bird & Bird), Anną Wietrzyńską-Ciolkowską (DLA Piper), Tonym Lasem (Superbet Polska) ) i Adamem Warlewskim (Superbet Polska).

Panel rzuci światło na stan polskiego rynku gier hazardowych i wyjaśni, jakie są kluczowe aspekty, które należy wziąć pod uwagę przy wchodzeniu na rynek.

O moderatorze (Bogdan Coman)

Bogdan Coman jest dyrektorem wykonawczym ROMBET i ma bogatą historię w branży hazardowej – dołączył do niej po ukończeniu studiów ekonomicznych w Bukareszcie. Bogdan Coman przyczynia się do dobrej pracy Stowarzyszenia Rombet poprzez planowanie i organizację działań w dziedzinie gier hazardowych. Budował projekty krajowe, prowadził złożone zespoły i był odpowiedzialny za spełnianie wskaźników wydajności w firmach, w których pracował lub współpracował.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *