Promocja w Fortunie – „Bezpiecznik na LIVE”

W sobotniej ofercie na stronie www i w aplikacji mobilnej graczom Fortuny proponujemy promocję „Bezpiecznik na LIVE”. Z bezpiecznikiem nie przegrywasz.

Zagraj kupon AKO/MAXIKOMBI LIVE na dowolne zdarzenia ze stawką min. 20 zł. Jeżeli twój kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot w wysokości 10 zł w punktach FKP na dalszą grę.

Promocja będzie trwać całą sobotę i dotyczy wszystkich kuponów ze zdarzeniami z oferty LIVE rozstrzygniętych do 29 marca (niedziela) do godz. 8:00. Bonus zostanie przypisany do kont graczy 30 marca (poniedziałek) do godz. 23:59. Jednemu graczowi przysługuje w ramach promocji jeden bonus.

Więcej informacji oraz regulamin promocji dostępny jest pod linkiem: https://www.efortuna.pl/pl/fortuna_z_bonusem/Bezpiecznik.html

Jednocześnie pragniemy poinformować, że uruchomiona w minionym tygodniu promocja Happy Hours 24/7 zostaje przedłużona do odwołania! Promocja Happy Hours 24/7 gwarantuje bonus do wygranej w wysokości 14% bez stawki minimalnej.

Bonus aktywuje się na kuponach AKO z minimalną liczbą 3 zdarzeń i dostępny jest na całą ofertę. Minimalny kurs każdego zdarzenia musi wynosić 1,3. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.
Happy Hours na tych samych zasadach dostępne jest również w ofercie LIVE, z jedną zmianą – promocja LIVE obowiązuje wyłącznie między godz. 10:00 aa 22:00.

Podsumowanie promocji HH 24/7:
– gramy bez minimalnej stawki
– 24h na dobę (LIVE od 10:00 do 22:00),
– dostępna na całą ofertę,
– min AKO = 3,
– min kurs każdego zdarzenia = 1,3,
– wartość bonusu 14% (kurs 1,14), czyli gramy jak bez podatku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *